Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 22:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 minolta Z3 ??? 
Autor Wiadomość
Post minolta Z3 ???
Przeczytalem cale archiwum i juz nic nie wiem :(

prosze o odpowiedz, czy warto kupowac Z3, czy nie warto ?
cena 1800 zl.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 09:16
Post a ja kupuje
ja tam z3 sobie zafunduje. przeczytalem juz cala mase testow i opinii z netu i musze przyznac ze tez mam mieszane uczucia. z3 jest na tyle nowym aparatem ze ciezko jeszcze o calkowicie miarodajne opinie, wiec ktos przeciez musi zaryzykowac, zeby takie opinie powstaly:)

czekam na glosy tych, ktorzy z3 kupili

czwartek, 2 września 2004, 01:01
ja nie ryzykuje, szczegolnie po tym jak zobaczylem hotpixy i tandetny material wykonania obudowy :)

czwartek, 2 września 2004, 06:15

Witam mam Z3 i zrobiłem nią juz 1400 zdjęć oczywiście specjalnie nie mam sie czym pochwalić, taka duża ilość wynika trochę ze zdjęć seryjnych (do 15 na sekunde), uważam że aparacik jest ok, świetne macro, super zoom, stabilizacja działa bardzo dobrze, a co do hot pixeli to wada nia tylko Z3 ale i serii A, natomiast obudowa wyglada na dosyć solidną i bardzo dobrze aparat leży w ręce

http://gawronnek.pl

czwartek, 2 września 2004, 09:33
szkoda, ze nie mam dostepu teraz do Z3, bo chetnie bym porowna te dwa aparaty

czyli
Canon S1 vs Minolta Z3

to moglby byc ciekawy pojedynek.

czwartek, 2 września 2004, 10:13

Witam mam Z3 i zrobiłem nią juz 1400 zdjęć oczywiście specjalnie nie mam sie czym pochwalić, taka duża ilość wynika trochę ze zdjęć seryjnych (do 15 na sekunde), uważam że aparacik jest ok, świetne macro, super zoom, stabilizacja działa bardzo dobrze, a co do hot pixeli to wada nia tylko Z3 ale i serii A, natomiast obudowa wyglada na dosyć solidną i bardzo dobrze aparat leży w ręce
czyli jak to mam rozumiec....nie masz cie czym chwalic bo aparat robi kiepsko zdjecia....czy jeszcze nie zrobiłes tej jedynej wspaniałej fotki?????????......... ja własnie tez chce nabyc sobie minolte Z3 rozmawiałem ze znajomym fotografem i ja bardzo zachwalał a teraz po przeczytaniu paru wypowiedzi to tez sie troche zastanawiam......tylko ze ja to chce aparat do zdjec amatorskich...... i mysle ze by najbardziej mi pasowała.......jesli mozesz sie podzielic jakimis poglądami na temat z3 ....bardzo bym był wdzięczny

czwartek, 2 września 2004, 17:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]