Teraz jest środa, 19 września 2018, 13:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Problem z wyswietlaczem w Z1 
Autor Wiadomość
Post Problem z wyswietlaczem w Z1
Witam ! jestem posiadaczem Z1 od jakiegos tygodnia i niepokoi mnie dziwnie zachowujacy sie wyswietlacz LCD, dwa razy zdarzylo sie ze 1/2 lub 1/3 ekranu zmianila barwe i pokazaly sie jakies dziwnie duze "pixle" - czerwono czarne, zjawisko to ustapilo przy przelaczeniu programu .... "zjawisko" to wystapilo na krotko po zalaczeniu aparatu, czy to jest "normalne" zachowanie ... czy mam sie juz niepokoic ze cos jest nie tak .... to pierwsze moje zetkniecie z cyfrakiem ..

piątek, 10 września 2004, 10:23
Ja mam Z2 od ok. 3 miesięcy. Tez pojawialy mi sie od ok. miesiaca takie dziwne sytuacje z wysw. lcd, towarzyszyło temu dodatkowo jakby wstrzymanie pracy aparatu na kilka sekund (nie pomagala zmian trybu pracy, naciskanie wyłącznika itp.), po chwili wracało do normy. Nie reklamowalem tego bo trudno pokazac to uszkodzenie w serwisie, ajak dziala polski serwis minolty wie kazdy kto sie z nim zetknal:-) Wczoraj stało się to znowu i aparat juz nie działa! W poniedziałek wysyłam do serwisu, niestety....... Teraz objaw jest taki: włączam aparat, migocze wyswietlacz, aparat nie reaguje. Ale w Twoim objawy sa troche inne i to Z1....

sobota, 18 września 2004, 23:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]