Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 00:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Sztuczne ognie... 
Autor Wiadomość

Post Sztuczne ognie...
Przeglądałem forum w poszukiwaniu tematu, ale takowego brak.
Czy ktoś z Was już robił takie zdjęcia? Ja prubowałem ale efekt był mniej niż marny.Swojego czasu z zenita122 wyszło całkiem ładnie , ale z Minolty porażka:? Prosze o jakąś fachową poradę. Zdjęcia są jakby za mgłą, błysk ogni niewyraźny itp itd. Może poradzicie jak tego uniknąć .

czwartek, 20 stycznia 2005, 12:04

Pokazałbym Ci moje sztuczne ognie, niestety Administrator jest głuchy na moje prośby odblokowania domeny ....!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://www.negatyw.org

czwartek, 20 stycznia 2005, 12:11

@MetalluS - oj nie przyłozyłeś się w szukaniu - jest cały temat temu pościęcony w pokazoofce http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=1849

P.S.
ZABLOKOWANIE MOŻLIWOŚCI WSTAWIANIA ZDJĘĆ CICHEMU TO JUŻ PRZEGIĘCIE :twisted: :twisted:

czwartek, 20 stycznia 2005, 13:02

KTO TYM CAŁYM SZAJSEM ADMINISTRUJE? DZIECINADA !!!!!!!!

czwartek, 20 stycznia 2005, 14:33

I tak własnie się kończą tego typu posty. Kolega chciał rady i zobaczyć zdjęcia, niestety nie umożliwiono mi tego, jak grochem o ścianę...

sobota, 22 stycznia 2005, 01:30
Nie no ja myslalem ze to jest forum milosnikow fotografii i dla milosnikow fotografii juz 2 raz sie dzis spotykam z takim szajsem.
Kolega kogut czy kurczak mnie powalil z nog na moje pytanie o dobry lab w Krakowie kasuje wypowiedz M ktory podal strone Ranking Polskich Labów i wkleil zamiast tego UWAGA nie zgadniecie co!!!
tak tak stronka z banera dve.pl nie czytajac nawet postu ze chodzilo mi o zdj z analoga :D
Bosz ubolewam strasznie nad tym forum bo ludzie przyjazni i pomocni ale Adminownia N/C...
To forum to chyba jakas czysta komercha i dodatek zeby zwabic ludzi zainteresowanych foto do ogladania banerow hahah....
Jestem rowniez zapalonym rajdowcem i czynnie uczestnicze w dyskusjach na forum Lady czy Sekcji Rajdowej Politechniki Slaskiej.Tam sie takie akcje nie zdazaja bo admin to jeden z nas.Na forum Lady nawet klubowicze wybieraja rade klubu i administratorow forum. Wszystko jest chyba na darmowych kontach i smiga bardzo szybko powiedzialbym nawet szybciej niz tu.
Jestem bardzo niemile rozczarowny organizacja tego forum.
Juz lepiej chyba zmienic forum fotograficzne bo chyba jest w czym wybierac.
Oj jak nie wytna tej wypowiedzi to bedzie 2 cud w betlejem :P
pozdrawiam (bynajmniej nie sir czikena)

sobota, 22 stycznia 2005, 04:13

TAM U GORY TO BYLEM JA zeby potem nie bylo ze sie nie przyznaje do wypowiedzi.Cos nie zalogowalo mnie automatycznie

sobota, 22 stycznia 2005, 04:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]