Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 00:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 z10 monitor lcd 
Autor Wiadomość
Post z10 monitor lcd
Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc prosze nie jedźcie mnie za bardzo jeśli taki temat był bo na[rawde długo szukałem i nei znalazłem odpowiedzi...
Więc do sedna :
Posiadam aparat konicka minolta dimage z10 ( 1 dzień ... ) i pokusiło mnie żeby przejsc z dużego lcd na wizjer rzez przytrzymanie przycisku lampy błyskowej i wcisnięciu "i+". Przeszło zgodnie z panem na wizjer ale... nie moge wrócić na duży lcd :( dżwignienka pod wyświetlaczem nie pomaga, caly czas grzebie w opcjach na próżno :( jak wrócić do wyświetlania ovbrazu i fuunckji na dużym lcd ??? Prosze o pomoc !!!
pozdrawiam azyl

wtorek, 15 lutego 2005, 18:50
czy naprawde nikt nie wie ??? wierze ze jestescie oblatani w tych sprawach, prosze pomozcie !!!!

wtorek, 15 lutego 2005, 21:26

Po pierwsze - co to za alpejski skrót - przecież do przełączania się służy "wajcha" pod LCD? Czy aby na pewno czytałeś instrukcje obsługi?

Po drugie - do tej pory wszystko było ok ? LCD się przełączał ?

Po trzecie wyjmij na kilka chwil baterie i spróbuj od nowa ( bez wydziwiania)

Po czwarte - ustawienia fabryczne

jak nie pomoże - Po piąte - Masz aparat 1 dzień - LCD nie działa - dymaj do sklepu!

Dla Twojego memento - zasada jest jedna - piszesz post i czekasz... do skutku :evil: Większa ilość postów wręczobniża prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi :evil:

wtorek, 15 lutego 2005, 21:36
1 wajcha - działa ale wyczytałem w instrukcji ze tym sposobem tez sie da i postanowilem sprobowac
2 do momentu przełącenia wszystko działało ok ( tzn teraz tez działa poza tym ze duzy lcd nicx nie wyswietla - pozostale funckje nadal sa sprawne )
3 wyjmowałem baterie, baterie i karte pamieci , poszczegolne elementy osobno i nic nie dawalo
4 fabryczne ustawienia nie pomagaja :(
5 no jutr0 pewnie przejde sie do sklepu ze sprzetem ...
Aha i sory za te posty ... zdenerowowany bylem troche ( i nadal jestem ... ) :cry: :roll:
pozdrawiam

wtorek, 15 lutego 2005, 22:15

a gdzie kupiłeś ten aparat ? W Polsce ? W jakim miescie ?

środa, 16 lutego 2005, 20:56
Moderator

Ja proponuję stary i dobry sposób, czyli uderzenie ręką aparatu, mocniejsze troszkę. Bardzo często pomagało.

środa, 16 lutego 2005, 21:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]