Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 05:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 FpanasonicFZ30-a zdjęcia sportowe? 
Autor Wiadomość

Post FpanasonicFZ30-a zdjęcia sportowe?
czy Fz 30 posiada dostatecznie dużą zdolność szybkiego ostrzenia obrazu przy częstych zmianach zoomem?tak bym mógł wykonywać zdjęcia obiektów w ruchu i to z dużą częstotliwoscią,np.co 2-5sekund i za każdym razem zmieniając zoom? Nie jestem Tego w stanie sprawdzić w sklepie ,wiec bardzo proszę o pomoc każdego ,kto z doświadczenia zna to zagadnienie.jak wspomniałem Zastanawiam sie nad FZ30,ale może jest narynku podobny aparat o jeszcze lepszych możliwościach -w tej własnie kwestji(szybkie ostrzenie).myslałem o A200 ale nowe wieści o tej firmie trochę mnie ostudziły.A,jeszcze jedno była by też konieczność robienia tych zdjeć przy najwyższych rozdzielczościach ,tak by można było robić duze odbitki .Z góry serdeczne dzięki za pomoc!!

piątek, 20 stycznia 2006, 11:35

marafoto obawiam się że żadna hybryda nie podoła z AF gdy obiekty będą szybko przemieszczać się w osi obiektywu.

Hybrydzie nawet z jasnym f2.8 obiektywem zabraknie czystego ISO 400, 800 do zamrożenia ruchu. Na czasie 1/100 sek widać bardzo szybsze ruchy ciała (głowa, ręce).

Raczej myślałbym na twoim miejscu o lustrzance i jasnym tele zoomie z szybkim AF (a dokładnie szybkim silniczku do ogniskowania).

piątek, 20 stycznia 2006, 12:48

dziękinserdeczne za odpowiedż.jednak na dzień dzisiejszy o lustrzance nie myślę ,tym bardziej że pomijając nawet ich cenę ,to ważne jest dla mnie by móc robić zdjęcia nie tyklko z poziomu oka,a lustrzanki puki co nie posiadają LCD.A czy Twoim zdaniem Takie zdjęcia będą (FZ30) złe,czy też tylko nieco gorszej jakości w porównaniu z lustrzanką? :?: :cry:

piątek, 20 stycznia 2006, 15:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]