Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 11:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 KodakCX6200 
Autor Wiadomość

Post KodakCX6200
Posiadam Kodaka CX6200 coś się w nim uwaliło i jak włanczam go to kontrolka zaświeci na moment i cisza, może ktoś wie co mu dolega.
Ewentualnie, może da ktoś namiary na jakiś punkt naprawy aparatów cyfrowych w Warszawie.

piątek, 30 kwietnia 2004, 23:43
Miałem w rękach tą cyfrówke przez tydzień i taki objaw jaki mówisz jest przy rozładowanych bateriach, więc może spróbuj zmienić baterie.

piątek, 30 kwietnia 2004, 23:48

Post cx6200
niestety wkladalem i nowe baterie i cisza

piątek, 30 kwietnia 2004, 23:53

jak masz gwarancje na niego zanies aparacik do sklepu gdzie go kupiles :D
No chyba ze to bylo allegro i lipa jest :(

sobota, 1 maja 2004, 01:14
Post Re: KodakCX6200
mhusky napisał(a):
Posiadam Kodaka CX6200 coś się w nim uwaliło i jak włanczam go to kontrolka zaświeci na moment i cisza, może ktoś wie co mu dolega.
Ewentualnie, może da ktoś namiary na jakiś punkt naprawy aparatów cyfrowych w Warszawie.

Nie używaj bateri alkainowych!!! TYLKO litowe!!!
Do Kodaków używa się tylko bateri 2AA lithium, NI-MH baterie lub CRV lithowe. Alkainowymi możesz uszkodzić aparat!
Pozdrawiam!

sobota, 1 maja 2004, 04:57

Zresztą z uszkodzeniem uszkodzonego aparatu może być problem...

sobota, 1 maja 2004, 10:08
Alkainowe??? :)

Przepraszam za niefortunne "zangielszczenie" Oczywi

sobota, 1 maja 2004, 14:36

sobota, 1 maja 2004, 14:37
Jak to czyli niemożna używać alkalicznych :?: Bzdura !! To dlaczego w zestawie do tego aparatu kodak dołączaja baterie alkaliczne :?:

sobota, 1 maja 2004, 14:42
TomekK napisał(a):

ście chodziło o baterie alkaliczne. I właśnie one mogą spowodowac uszkodzenie aparatu(Kodaka). Z uszkodzeniem już uszkodzonego aparatu problemu raczej wielkiego nie ma. Np. najpierw można zarysować ekranik wyświetlacza, potem urwać jakieś pokrętło itd. itp.....co będzie doprowadzać do kolejnych uszkodzeń już uszkodzonego.................
Pozdrawiam

sobota, 1 maja 2004, 14:47
Jak to czyli niemożna używać alkalicznych :?: Bzdura !! To dlaczego w zestawie do tego aparatu kodak dołączaja baterie alkaliczne :?:

KODAK??? Gdzie kupowałeś aparat?
Sprawdz na http://www.kodak.com ,kliknij na wybrany model aparatu cyfrowego ,lub wejdż na polską stronę http://www.kodak.pl
Naprawdę, w Kodakach cyfrowych nie można używać bateri alkalicznych!
Pozdrawiam

sobota, 1 maja 2004, 15:02
Do fabrycznie nowego CX6200 są dołączone baterie "Kodak Digital Camera Battery" Oxy-Alkaline AA R6 ! Więc nic niezmyslam

sobota, 1 maja 2004, 15:09
Do fabrycznie nowego CX6200 są dołączone baterie "Kodak Digital Camera Battery" Oxy-Alkaline AA R6 ! Więc nic niezmyslam

Nie zarzucam Ci zmyślania. Jestem tylko bardzo zdziwiony. Mieszkam w Kanadzie i przy zakupie Kodaka (DX6340) sprzedawcy ostrzegali mnie przed uzywaniem bateri alkalicznych (dot. to również CX 6200) Sprawdż na stronie Kodaka http://www.kodak.com W komputerze informacje po polsku znajdziesz wpisując do wyszukiwarki Google hasło "Kodak 6200 zasilanie"Po ukazaniu sie pierwszej strony kliknij na podkreślony napis: "Wersja HTML" przy linku "KODAK EASYSHARE CX 6200" Opisane sa tam możliwości tego aparatu, rodzaje awari i jak je usuwać (rozdział 10, rodzaje zasilania rozdział 12 itd. Cała instrukcja. Baterie alkaliczne są dużo tańsze i może dlatego w Polsce je "wciskają"?
Pozdrawiam

sobota, 1 maja 2004, 15:36
To już wiem dzięki Romek :D Kumpel kupił ten aparat, ja troche go testowałem, ale najbardziej byłem zdziwiony że na opakowaniu pisało Made in China ale na licencji USA :( no cóż tania siła robocza podbija wschodnie rynki :( A zreszą co kraj to obyczaj :D A i jeszcze w instrukcji też chyba coś tam pisało żeby unikać baterii alkaicznych ale ze względu na ich krótką żywotność, co zdaje sie być dziwne, bo sami dołączają takie baterie. a jak wsadziłem do niego zwykłe paluszki to momentalnie sie wyczerpały, a na alkaicznych dużej ciągnął więc niewiadomo już w ogóle jak i co ma być. Pozdrawiam.

sobota, 1 maja 2004, 15:44

Dodam jeszcze że powinny być dołączone baterie "Digital MAX typ 2AA"

sobota, 1 maja 2004, 15:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona