Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 doradzcie mi 
Autor Wiadomość
Post doradzcie mi
Planuje jutro zakup Kodak CX 6200 .Bedzie to moja 1-sza cyfrowka tylko na czas kiedy uzbieram kase na cos lepszego.Czy ktos mógłby mi powiedziec cos na temat tej cyfrówki,wystarczy mi zeby zdjecie robioen przez ten aparacik przyzwoicie wygladały,przykladowe pokazane na tej stronce wygladaj dobrze http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier. ... cale=en_US .I jeszcze jedno pytanie :na czym traci zdjecie jesli aparacik nie ma zoomu optycznego,tylko cyfrowy

z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi :)

poniedziałek, 3 maja 2004, 13:40

Jeżeli możesz dostać ten aparat w granicach 350zł to jest to dobry wybór. Zoom cyfrowy nie daje absolutnie nic - to po prostu wycinanie małego fragmenciku zdjęcia z całości. Zoom optyczny działa trochę jak lornetka - faktycznie przybliża, zwiększając szczegółowość. Musisz pamiętać, że Kodak nie ma ustawiania ostrości - to znaczy zdjęcia nie będą idealnie ostre! Poza tym nie będziesz mógł robić zdjęć obiektów, które są zbyt blisko. Mała przesłona utrudni zdjęcia nocne - lampa będzie wydawać się słaba. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, CX6200 jest bardzo dobrym wyborem. Jeśli nie - zastanów się, czy nie lepiej dołożyć do Olympusa C-150 z autofocusem (ok. 550zł).

poniedziałek, 3 maja 2004, 14:49

Zgadzam się z TomkiemK. Jeśli szukasz "namiastki" aparatu cyfrowego (to nic złego, nie wszyscy muszą robić fotografie, czasem wystarczają fotki :) ) to ten kodak wygląda dość przyzwoicie. Jeśli jednak chcesz mieć prawdziwy aparat musisz nazbierać min 500zł. Za 1000zł (+karta pamięci) można już dostać dobry aparat.

poniedziałek, 3 maja 2004, 15:07
a co sadzicie o tych przykładowych fotkac które sa na tej stronie,wydaje mi sie ze sa dobrej jakosci jak na aparat w tej cenie ?

poniedziałek, 3 maja 2004, 15:40
tutaj http://eksakomp.website.pl/recenzje/kodakcx6200.php
i tutaj http://wadim3.webpark.pl/sztuczne_swiatlo.jpg masz przykładowe fotki z tego kodaka, które robiłem bawiąc sie nim.
Ogólnie co do fotek to jak na aparat w tej cenie to jakość jest dobra.
Jeżeli póki co potrzemujesz prostego pstrykacza to aparat powinien spełnić twoje oczekiwania.

poniedziałek, 3 maja 2004, 16:14

oj ja bym nie brał tego kodaka bo patrzac na powyzsze fotki zamienia ludzi?? w małpy :lol:

CYBERFOTO OTWORZYLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

poniedziałek, 3 maja 2004, 19:13

kupilem CX6200 jakis tydzien temu za 299zl w MM i jestem zadowolony jest to alternatywa dla zwyklego "glupiego jasia" lub jak kto woli automata robi niezle fotki (drukowalem w domu i "wywolywalem" w fotolabie")
ogolnie jestem zadowolony ale lampa moglaby byc troszke mocniejsza
zastanow sie takze nad dodatkowa karta pamieci bo 8MB to tylko 10 zdjec w max rozdzielczosci ja mam karte MMC 32MB z Siemensa SL45 i tam wchodzi 50 fotek juz lepiej ale mysle o czyms wiekszym

pozdrawiam edass

środa, 19 maja 2004, 11:42

za 400 mozna kupic spokojnie na allegro z akumulatorkami hp 620 , wprawdzie nie jest to dobry aparat, ale ma AF i zoom 3x....

środa, 19 maja 2004, 12:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]