Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 00:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 dx 7630 
Autor Wiadomość
Post dx 7630
od dluzszego czasu zastanawiam sie nad kupnem aparatu. gdy bylem juz zdecydowany na a75 ( zwlaszcza teraz jak ceny sa coraz mniejsze) pojawil sie model kodaka dx 7630. ciekawy model ( zwlaszcza te 6 mln) ale nigdzie w necie nie moge znalesc ludzi ktorzy juz go kupili i nie wiem co o tym myslec. prosze o porade kogos z doswiadczeniem. mam mozliwosc kupna 7630 za 1700zl z karta 256 mb

niedziela, 15 sierpnia 2004, 23:27

Ja trzymałbym się sprawdzonego sprzętu => Canon A75. Zastanawiam się, jak musi szumieć matryca 6MP w kompakciku...

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 21:46

Za te pieniądze kupisz Canona S50, skoro szukasz aparatu z większą matrycą. Nie chcę przekreślać Kodaka, skoro tym konkretnym nie miałem okazji fotografować, ale w jakość S50 wierzę...

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:13
Post dx7630
sprawdzilem na http://www.steves-digicams.com/2004_rev ... mples.html i zdjecia wydaja sie byc ok. Ale faktycznie bedzie chyba lepiej kupic a75 i pomyslec o lepszym aparacie przy okazji kupna nastepnego aparatu. dzieki

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 22:55

Jeżeli lubisz sobie trochę poustawiać w aparacie to Canon A75 jeśli preferujesz tryb auto to Kodak. ;)

Jaki koń jest każdy widzi.

wtorek, 17 sierpnia 2004, 08:48

Podobają mi się odpowiedzi nic o nim nie wiem i nie widziałem ale odpowiem :(
Ginty ma rację S-50 jest sprawdzobnym sprzętem ma RAW i kosztuje tyle samo , ale Schneider w Kodaku to prawdziwy miodzik.A-75 po prostu wysiada.
Dla niewiedzących Kodak mniej szumi niż Canon , a przede wszystkim nie ma takich paskudnych dystorsji ( jeśli wiecie co to jest )
I jeszcze jakbyście zajrzeli choćby na http://www.kodak.pl to jest tam instrukcja obsługi i wynika z niej że kodaczysko ma i priorytety i manual :)))

sobota, 11 września 2004, 20:47
A ja mam wspomnianego Kodaczka i zapewniam, że zdjęcia robi świetne. Co do manula, to brakuje mi MF i podglądu niezrobionego zdjęcia (tz. jak zmniejszam czas otwarcia migawki, to obraz na LCD powinien się przyciemniać). Do tego dorzuce jee brak zoom 10x :D, a reszte daje mu na plus. Jak chcesz jeszcze dokładniejszych informacji, to suffix@o2.pl a zdjęcia możesz oglądać na http://www.fotogalerie.pl/ludzie/suffix i na http://www.suffix.prv.pl Z zalet dodam że jest b. szybki, świetne zdjęcia, mało szumów, matryca 6, poręczny, jeszcze mi się nie zepsół i za rok jak dobrze pójdzie to go wymienię :D
Pozdrawiam

niedziela, 24 października 2004, 18:18

Mało szumów? :shock: Nie chce mi się w to wierzyć. No, chyba, że Kodak znowu coś z kompresją kombinuje...

niedziela, 24 października 2004, 20:30
Ja również jestem posiadaczem Kodaka DX7630.
Porównywanie go z A75 to pomyłka. Zdjęcia są rewelacyjne. Szumy owszem pojawiają się jak ktoś nie umie zdjęć robić:), albo uparł sie żeby pstrykać bez lampy w niedoświetlonych pomieszczeniach.
Menu znakomite, wszystko robi się intuicyjnie bez potrzeby czytania instrukcji.
Aparat polecam szczególnie mniej zaawansowanym uzytkownikom.
Pozdrawiam.

czwartek, 2 grudnia 2004, 12:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]