Teraz jest sobota, 22 września 2018, 07:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Kodak DX7590 zepsuta lampa! 
Autor Wiadomość

Post Kodak DX7590 zepsuta lampa!
Witam, zastanawiałam się czy ktoś z was miał ten problem. Kupiłam aprat 4 miesiące tamu przez strone internetowa, wszystko było OK, ale wczoraj lampa po prostu przestała działać!! Bez powodu, najpierw zaczeła błyskać nie za kazdym razem a teraz, pomimo tego ze aparat 'czuje' ze lampa jest otwarta, to nie ma błysku :( Jestem zła. Czeka mnie wysłanie go na gwarancje do serwisu do Irlandii !!! Koszmar! Jak was interesuje co z tego wynikło jeszcze o tym napisze... :cry:

A co do samego aparatu który może ktoś z was ( ten model) chce kupić: aparat robi całkiem ładniutkie fotki, jest bardzo łatwy w obsłudze, dobrze leży w ręku, i do tej pory nie sprawiał najmniejszych problemów. To czego zdecydowanie mi brakuje to reczne ustawianie ostrości ( choć niektórzy powiadają, że funkcja ta nie zawsze zdaje egzamin), funkcja antywstrząsowa też by się przydała, choć z ręki nawet przy 10 zoom da się zrobić wyrazną fotkę ( jak się dojdzie do wprawy), i moja drobna uwaga...czepiam się... ale mółby być nieco bardziej płaski, mniejszy, mimo wszystko jestem raczej zadowolona i... mam nadzieję ze mi naprawią tę lampę!

pozdrawiam

środa, 6 kwietnia 2005, 18:21

prawdopodobnie skończył się palnik - najlepiej udać się z tym do serwisu, chyba, że masz kogoś kto ma smykałkę do majsterkowania i może przełożyć palnik ( cena od 45 do 65 ) w serwisie sporo więcej

wtorek, 27 września 2005, 21:05

Z aparacikiem jest juz wszystko ok. Zadzwoniłam do serwisu, przysłali mi 3 dni później kuriera, zabrali. Aparat wrócił do mnie równo po tygodniu. Wszystko było ok a naprawa na gwarancje. Od pół roku jest wszystko już dobrze, kurcze mam nadzieje ze nic już mu się nic nie zepsuje...
Pozdrawiam :)

wtorek, 27 września 2005, 21:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]