Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 14:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Kodak DX7590 vs Kodak Z740 
Autor Wiadomość
Post Kodak DX7590 vs Kodak Z740
hejka, co wybrać DX czy Z oba maja w sumie te same parametry. Jak sądzicice który jest warty bardziej swojej ceny i jaka jest w sumie różnica między nimi. Dzieki

czwartek, 26 maja 2005, 20:05
roznica w cene w sumie niewielka. za dx przemawia napewno obiektyw : Schneider-KREUZNACH VARIOGON 38-380mm. i zeby nie bylo pisze ci to uzytkownik Z740(Kodak Retinar 38-380mm). generalnie musze powiedziec ze troche sie zagapilem (czy moze nie doczytalem) i tak po prostu nabylem Z740.
ale jak na moje zupelnie amatorskie potrzeby Z740 jest absolutnie w porzadku. zdjecia w pomieszczeniach przy uzyciu lampy sa naprawde dobre. no a przy dobrym swietle to chyba kazdy aparat sobie radzi. okrojone przy Z740 sa nieco ustawienia manualne co mi w zupelnosci nie przeszkadza - a moze lepiej- w zupelnosci starcza.

i nie sluchaj bajek w stylu: kodak robi plastikowe zdjecia, kodak ma plastikowe obiektywy. przypuszczam ze ludzie ktorzy to pisali nigdy nie trzymali kodaka w reku.
porownanie obu aparatow mozesz znalesc na : http://www.digitalcamerainfo.com/d/Digi ... =Kodak.htm

gdybys byl zainteresowany to moge ci przeslac pare moich fotek z Z740 na mail'a.

czwartek, 26 maja 2005, 23:29
JA mam aktualnie kodaka 2.1 mln, takze wiem ze robia dobre aparaty. Ale dzis oglądałem z bliska Z740 i co mnie zaniepokoiło ze kontury sa niezbyt wyrazne i zdjęcia w ruchu sa niewyrazne ale to chyba ja nie potrafilem ustawić, chce spradzic jeszcze DX ale nie mieli w sklepie. mike77 moj adres to Roseng@interia.pl, bede wdzieczny za zdjecia. Dzieki

poniedziałek, 30 maja 2005, 17:40

Witam, posiadam Kodaka z740 i jako totalny amator jestem bardzo zadowolony.
Robiłem zdjęcia w pomieszczeniach przy róznym oświetleniu i wychodziły super. Byłem bardzo zaskoczony. Oczywiście przy dobrym świetle zawsze wychodzą dobre zdjęcia. Nie żałuje zakupu.

piątek, 18 sierpnia 2006, 10:16

jogger, ty to lubisz archeologię, chłopie :mrgreen:

piątek, 18 sierpnia 2006, 14:48

jogger, ty to lubisz archeologię, chłopie :mrgreen:

Lubię takie wypowiedzi 8)

niedziela, 20 sierpnia 2006, 12:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]