Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 08:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Kodak DX 4530 - co o nim sądzicie ??!! 
Autor Wiadomość
Post Kodak DX 4530 - co o nim sądzicie ??!!
Witam!
Jestem nowa i może taki temat już był, tak więc przepraszam :)
Co sądzicie o tym aparaciku za tą kwote co godeklarują?
Z tego co słyszalam fotki robi śliczne :)
Czekam na Wasze wypowiedzi, bardzo mi na nich zależy.
A jaki aparat polecacie do kwoty 800zł ?
Dobrze by było jakby miał większa kartę niż 128MB :)
wiem, że kodak ma 32 tylko, ale cóz... :(

niedziela, 26 czerwca 2005, 16:53
Obrazek
Obrazek

wtorek, 28 czerwca 2005, 19:19

To jest aparat z sierpnia 2003 roku. On ma 2 lata. W dziedzinie fotografii cyfrowej to już historia... Tu co pół roku są nowe modele.
W chwili obecnej nie da się kupic DOBREGO aparatu nie wydając na to kwoty 1000-1500 zł jako absolutnego minimum. Ale z drugiej strony, jak człowiek nie ma na łopatę, to kopie starą miską - idzie wolniej i męczysz się bardziej, ale dół da się wykopać :D
Jeżeli wolno coś doradzić, to jednak postarałbym się dozbierać do kwoty, o której mówiłem. przynajmniej będziesz miała aparat, który robi zdjęcia a nie udaje że robi.
Z tych tanich, masz chociażby na tej stronie: Canon A510 - 3.1 megapiksela, ale dodatkowo z funkcjami manualnymi, albo Sony W1 (W12) - 5 megapikseli, bardzo dobry automat. Jak nie jesteś zapalonym fotoamatorem, to z ustawień ręcznych nie będziesz korzystała - więc lepiej dozbierać na tego W1 - i masz aparat na lata.

wtorek, 28 czerwca 2005, 21:03

Post a może CX 7530?
pomyśl o Kodaku CX7530 - naprawdę dobry aparat - teraz za niezłe pieniądze!
jeszcze do niedawna kosztował powyżej 1000 zł - wiem, bo interesowałem się tym modelem.
fotki naprawde dobre, możesz obejrzec na http://www.pbase.com (dział "cameras" - "kodak" - "CX7530")
do tego karta SD128 za 60 zł.
ja nie miałem wówczs tylu pieniędzy i córce kupiłem Canona A510 - ale dzis na pewno wybrałbym tego Kodaka. mimo ustawień manualnych w canonie A510 - TEN Kodak mnie sie wydaje znacząco lepszy!

wtorek, 28 czerwca 2005, 21:55
Ten aparat co chcę ma mój brat i jestem zadowolona.
Oto jakie robi fotki:
Obrazek
Mialam Mediona MD 6000 ale się zepsuł...
Nie jestem zbyt dobra jesli chodzi o aparaty, dlatego prosze Was o radę.

środa, 29 czerwca 2005, 12:54

W chwili obecnej nie da się kupic DOBREGO aparatu nie wydając na to kwoty 1000-1500 zł jako absolutnego minimum.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Bo co masz na myśli pisząc "dobry" aparat? Taki chociażby Canon A510 jest moim zdaniem bardzo dobrym aparatem, a kosztuje mniej niż 1000 zł. Gdyby nie te 3 MP, to mógłby śmiało konkurować z droższymi i wcale nie ustępującymi mu pod względem jakości fotek, czy zakresu funkcji, modelami.

sobota, 2 lipca 2005, 14:33

A510 jest dobrym aparatem, dla kogoś, kto nie ma kasy, a chciałby na serio pobawić się w świadome fotografowanie i nie planuje większych odbitek niż 10x15.
Jako automat znacznie bardziej podoba mi się Sony W1 - bo moim zdaniem jego automat częściej "trafia" we właściwe warunki naświetlania. No i daje pełne 5 MP - a wszystko za jedyne 300 zł więcej. Z tym, że do "świadomego" focenia się nie nadaje.

wtorek, 5 lipca 2005, 00:11

A510 jest dobrym aparatem, dla kogoś, kto nie ma kasy, a chciałby na serio pobawić się w świadome fotografowanie i nie planuje większych odbitek niż 10x15.
Jako automat znacznie bardziej podoba mi się Sony W1 - bo moim zdaniem jego automat częściej "trafia" we właściwe warunki naświetlania. No i daje pełne 5 MP - a wszystko za jedyne 300 zł więcej. Z tym, że do "świadomego" focenia się nie nadaje.

Zgadzam się z Tobą, może poza jednym - z Canona A510 można uzyskać dobre odbitki większe niż 10x15. Niedawno robiłem 15x20 i wyszły bardzo ładnie, nie zauważyłem utraty jakości. Ale podejrzewam, że te 15x20 to już będzie dla tego aparatu raczej maksimum.

wtorek, 5 lipca 2005, 03:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]