Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 03:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kodak Z612 warto kupić ? 
Autor Wiadomość

Post Kodak Z612 warto kupić ?
Witam Szanowne Grono Forumowiczów .:)
Czy możecie mi pomóc w rozwiązaniu dylematu tzn warto kupić czy nie Kodaka Z612 .Przeglądając różne strony o tematyce foto znalazłem tyle opini ile stron.Nikt mnie jednoznacznie nie przekonał do zakupu bo zawsze coś znalazł... .Mam wrażenie że większość tych ludzi nie miała w ręku Z612 może ktoś z forumowiczów użytkuje taki aparat albo miał okazje potestować i zachęcić lub ochronić przed zakupem tego modelu.Mile widziane będę też linki do galeri wykonanych tym aparatem. :D
Mnie on generalnie się podoba bo jest stosunkowo w przystępnej cenie , ultrazoom, stabilizacja obrazu , matryca 6M ale czy to jest wystarczające ? Nadmieniam że jestem amatorem -samoukiem i wolałbym aparat który ma jakiś większy wpływ na fotke (ponieważ lubie eksperymentować) a nie jakiś najprostrzy kompakcik "małpkę" . Z góry dziękuje za odpowiedzi .Pozdrawiam

sobota, 18 listopada 2006, 01:10

posiadam ten aparat od jakichś 2 miesiecy, działa prawidłowo, zdjęcia wychodzą bardzo dobre (aparat posiada obiektyw Schneider - KREUZNACH) - nie moge narzekać na z612!!!! jak cos moge podesłać link do zdjeć na pw

czwartek, 19 kwietnia 2007, 12:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]