Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 09:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 kodak dx-6340 czy dx-6440 
Autor Wiadomość
Post kodak dx-6340 czy dx-6440
Witam.
Czy ktoś może mi spokojnie polecić jeden z tych aparatów:kodak dx-6340 lub dx-6440? A może odradzić zakup kodaka?
To ma być moja pierwsza cyfrówka, i mogę dx6340 kupić nowego za ok.1150zl, natomiast dx-6440 za 1380zl. A może jest jakiś lepszy sprzęt w podobnych cenach?
A co sądzicie o obiektywach Schneider-Kreuznach? Słyszałem że są bardzo dobre, ale to opinie osób sprzedających kodaka.
Z góry dzięki za pomoc.

niedziela, 18 stycznia 2004, 03:45
Witam wszystkich tez dołączam sie do pytania powyżej chcę kupić cyfraka i miałem te 2 modele na oku ale czy warto i czy są dobre liczymy na wasze odpowiedzi pozdro.......

niedziela, 8 lutego 2004, 01:40

Mam deja vu - chyba już na to kiedyś odpowiadałem, pewnie znów temat był otwarty miesiąc temu na dwóch forach...
1. Obiektywy Schneider-Kreuznach są raczej dobre niż złe. Ale to nie świadczy o tym, jakie są obiektywy Schneider-Kreuznach w cyfrówkach Kodaka. Niestety, zwykle renomowane firmy (typu Carl Zeiss czy Leica) do cyfrówek wstawiają obiektywy jeśli nie marne, to najwyżej przeciętne. S-K w DX6490 (topowym modelu z serii amatorskiej Kodaka) nie zachwyca.
2. Ogólnie tanie Kodaki nie sprawują się najlepiej. A może to po prostu kwestia tego, że różnica w cenie Kodaków i innych aparatów w Polsce jest dużo wyższa niż w USA?
3. Rozważ takie modele: Olympus C-4000 (4MP, 3x zoom, ok. 1500zł), Minolta S414 (4MP, 4x zoom, ok. 1300zł), Olympus C-350 (3MP, 3x zoom, ok. 1150zł), Minolta E323 (3MP, 3x zoom, ok. 1000zł). Jakość jest proporcjonalna do ceny (ceny z Allegro). Myślę, że są pewniejsze od Kodaków, a na pewno bardzo dobre.

niedziela, 8 lutego 2004, 12:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]