Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 05:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Olympus C-220.........kilka pytań. 
Autor Wiadomość
Post Olympus C-220.........kilka pytań.
1 Chodzi mi o ładowanie się lampy błyskowej podobno około 5-10 s. Moje pytanie brzmi czy ten czas jest po włączeniu trybu z lampą czy przy robieniu każdego zdjęcia z lampą.
2 Czy ten aparacik(c-220) za 598 zł to jakaś niepowtarzalna oferta ??? (aparat nowy, ze sklepu internetowego,na gwarancji itd.)
3 Czy nagrywane filmiki (o ile można w nim nagrywać o ile wiem to można) są z dźwiękiem
4 Ilo megowa karta jest dołączona do aparatu bo wszędzie jest napisane że 8 mega a niektórzy mówią że dostali 16
5 Ile zdjęć można zrobić na karcie podstawowej (prosze o napisanie liczby zdjęć i obok pojemność karty)
6 Ile można zrobić około zdjęć na jednych bateriach
7 Ile może kosztować pokrowiec nie koniecznie oryginalny :wink:

Z GÓRY DZIEKI WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ WYPOWIEDZIELI :)

piątek, 2 kwietnia 2004, 17:43

to ja moge powiedziec ze jezeli ze sklepu i nowy to raczej chyba sie oplaca za te 600 zl.. bo nawet w media-markt jest za 666zl.. a dzisiaj pytalem sie w avansie to 888 ;)

piątek, 2 kwietnia 2004, 19:31

1. Przy robieniu każdego zdjęcia z lampą. Nie wiem czy dokładnie tyle, zależy to od stanu naładowania baterii - kondensatory muszą się naładować, by było czym błysnąć.
2. To dobra okazja. O ile masz go w pudełku z wszystkimi akcesoriami.
3. Nie wiem, ale znając Olympusa raczej nie.
4. Też nie wiem. To może zależeć od konkretnego egzemplarza - zapytaj się przy zakupie.
5. To chyba wszystko jest na stronie http://www.olympus.com
6. Na bateriach kilkanaście. Przy aparacie cyfrowym praktycznie niezbędny jest zakup dobrych akumulatorów i bardzo dobrej, koniecznie procesorowej ładowarki. Razem to koszt ok. 100zł.
7. Bardzo różnie. Widywałem pokrowce w supermarketach za 10zł, w miarę przyzwoite potrafią kosztować 30-50zł.

piątek, 2 kwietnia 2004, 20:56
Jak ktoś zna odpowiedzi na pytania na które nie znał TomekK niech pisze będe wdzięczny.

sobota, 3 kwietnia 2004, 18:00
Moderator

TomekK odpowiedział na wszystkie pytania, a w przypadku innych, to mógłbyś sam zerknąć na stronę firmową Olympusa i sprawdzić. Czasami trzeba wykazać troszkę własnej inicjatywy :)

Można też wpisać hasło w Googlach.

Pozdrawiam.

sobota, 3 kwietnia 2004, 18:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]