Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 20:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Olympus C-220 
Autor Wiadomość

Post Olympus C-220
Witam zadawalem juz to pytanie ale ponawiam prosbe szczegolnie do urzytkownikow Olympusa C-220 chcialbym nagrac film kilkuminutowy bezposrednio ze zlacza video niestety nie moge tego zrobic bo mi przechodzi w stan uspienia po kilku minutach jak to wylaczyc?? patrzylem na ustwienie i nie moglem nigdzie tego znalesc slyszalem ze w niektorych aparatach trzeba wykonac pewne kombinacje przyciskow by to wylaczyc ale jak jest w tym modelu,filmow nie chce znowu krecic godzinnych czy regularnie bo matrycy nie chce zajechac ale przydalo by sie od czasu do czasu wiec prosze o odpowiedz.

sobota, 15 maja 2004, 15:55

Post Co Ty właściwie zamierzasz zrobić: ...
... wgrać istniejący na jakimś innym nośniku (DVD?, VHS???) krótki film pobrany ze złacza video (w telewizorze?, DVD??, VHS???) do aparatu czy nagrać filmik swoim aparatem i odtworzyć przez złącze video na telewizorze??? :oops:

Pierwsze jest chyba NIEWYKONALNE a na dodatek mozesz sobie uszkodzić aparat! :cry:

Drugie jak najbardziej - jesli aparat ma funkcję rejestracji 'filmików". :lol:

ZoltAn

Ostatnio edytowano środa, 2 czerwca 2004, 12:18 przez ZoltAn, łącznie edytowano 1 raz

środa, 2 czerwca 2004, 11:12

Pytanie jw. , bo nie do końca rozumiem, jak chcesz ten film nagrywać?

O kombinacjach przycisków nic nie wiem, C-220 miałem w rękach raz, ale - przez analogię - w zakładce Setup powinieneś mieć funkcję Sleep - tam możesz nastawić "czas uśpienia".

Pozdrawiam.

środa, 2 czerwca 2004, 11:49

Nie chce zakladac nowego tematu wiec napisze tutaj:
Mam pytanie, mianowice czy mozna w jakis sposob wymusic inny czas migawki(w Olympusie C-220)? Robie zdjecia i zawsze predkosc to okolo 1/30s i boje sie ze zdjecia obiektow w lekkim ruchu za Chiny nie wyjda. Za odpowiedz z gory dziekuje.

piątek, 4 czerwca 2004, 21:07

To ma z tego co pamiętam programy tematyczne... Wybierz program portret i sprawa załatwiona. Zresztą to dziwne, że zawsze wychodzi tyle samo... Chyba, że zapisuje Ci błędną informację do EXIFa (bądź coś Ci tę informację źle odczytuje).

sobota, 5 czerwca 2004, 18:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]