Teraz jest piątek, 21 września 2018, 15:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czy ktos ma zdjęcia makro z olympusa C765? 
Autor Wiadomość
Post Czy ktos ma zdjęcia makro z olympusa C765?
Jestem ciekaw jakby Olympus C765 sprawial by się z dodatkowymi soczewkami makro tak by mieć maksymalne makro.Czy ktos ma zdjęcia zrobione z makra?Jeśli tak to dajcie tu fotki jakieś.A I jeszcze jedno czemu Minolta tak bardzo szumi nawet gorzej od minolty Z1 to powinno byc odwrotnie.Ciekawe czy ktoś ma super makra zrobione tym olkiem C765 :lol:

sobota, 5 czerwca 2004, 17:43

Robiłem i mam, fotki wrzucę niedługo do albumu, ale nie chcę obiecywać, kiedy... Bo obiecuję, a potem z braku czasu nie dotrzymuję słowa...

Wnioski - efekty bardzo dobre, podobnie jak i wcześniejszych Olkach, tzn. nie zauważyłem różnicy w porównaniu z C-740/750. Jeżeli szukasz UZ z bardzo dobrym (chyba najlepszym w tej klasie) makro - polecam.

I pozdrawiam.

sobota, 5 czerwca 2004, 22:20
Witam.Kurcze nie dawno załozyłem nicka(Tomidomek) i wyleciało mi z głowy hasło więc teraz mam nowego nicka Tomi :)Fajnie by było gdybyś mi przesłał makra zrobione z olka c765.Jeśli byś wysłał te fotki to bym zdecydował się w końcu czy kupić olka c765.Mysle,że olek c765 i c750 nie rózni się jakością zdjęć???jak myslisz.Czy mógłbyś mi coś napisać na ten temat???A i podam linka ktoś kto zrobił super makra canonem g5 oby takie olek cXX robił takie fotki przy soczewkach powiekszających.Tylko jaka firma jest najlepsza tych soczewek???Podaje linki(super makra)

http://www.mplonsky.com/photo/article.htm

I te oczy wazki:

http://www.pbase.com/image/20225688

Czekam na zdjęcia!Do napisania.Pozdrawiam!

niedziela, 6 czerwca 2004, 20:56
Moderator

Usunąłem drugi, nowy, zdublowany wątek. To na pewno nie pomoże, a wprowadzi tylko zamęt. Lepiej kontynuuj ten.

niedziela, 6 czerwca 2004, 21:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]