Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 prośba o pomoc 
Autor Wiadomość
Post prośba o pomoc
jeśli ktoś byłby tak miły i wzbogacił troche wiedze na temat aparatów cyfrowych, gdyż właśnie chce dokonać zakupu i nie nadziać się na jakiś bubel, to będe wdzięczny za kontakt GG 6331157 lub, trv@interia.pl

niedziela, 6 czerwca 2004, 16:18
:shock: a po co jest to forum - wystarczy poszukać i poczytać :!:

niedziela, 6 czerwca 2004, 16:36

Zajrzyj na http://www.-.prv.pl. Jest tam artykuł o wyborze aparatu mojego skromnego autorstwa. Może Ci coś rozjaśni...

niedziela, 6 czerwca 2004, 17:55
Post odp.
wiem że to wielki zakres wybór aparatu, lecz mój zakres na dzień dzisiejszy ogranicza się do okolicy 1000 zł.
Wybieram się teraz do Niemiec rozejrzec się za cenami.
Interesuje mnie abyście mi powiedzieli na jakie parametry należy zwracać uwagę, wiem że nie mogę oczekiwać nic nadzwyczajnego, no ale
jak narazie nie mam większych środków na lepszy aparacik, także co ewentualnie polecilibyści do tej ceny??
I co myślicie o aparatach Trust, Medion
Gdyż nie mają one takich małych parametrów jak na cenę.

PS. Ciekawa strona, nieomieszkam poczytać.

niedziela, 6 czerwca 2004, 18:11

W przypadku Medionow Trustow i innych takich nie patrz na parametry tak bardzo bo jakosc zdjec jest nieporownywalnie gorsza od aparatow firmowych.

Uwazam ze teraz takie aparaty sie nie oplacaja bo ceny firmowych cyfrowek znacznie spadly. Ja kupilem Olympusa c-220 za 550zl i jestem bardzo zadowolony. Wczesniej mialem jakiegos Trusta ale oddalem go spowrotem do sklepu...
Za 1000zl jestes w stanie kupic chyba naprawde spoko aparat, wystarczy troszke poszukac. Szkoda ze ja tyle nie mam ;)
Pozdrawiam

niedziela, 6 czerwca 2004, 18:20
Moderator

Myślę, że do 1000 zł to w Niemczech uda Ci się dostać Canona A70, który byłby bardzo dobrym wyborem. Ale głowy nie dam, że jest tam w takiej cenie.

niedziela, 6 czerwca 2004, 20:33
Post Pomoc
No właśnie zastanawiałem się nad tym aparatem, rozglądałem się po niemieckich stronkach i o ile się nie myle to A-80 to około 1400 zł i w góre w zależności od strony,
Czyli Canon byłby trafnym wyborem, a np. canon A-60, czy jest produktem godnym zainteresowania, bo nie ma za wysokich parametrów matryca tylko 2Mpixels, ale jest w polsce normalnie w sklepie w cenie o ile się nie myle, 700-800 złotych ale niby robi lepsze zdjęcia od typowych aparatów o wyższych parametrów matrycy.

Aha wyjaśnijcie mi jeśli możecie, jak oznacza się w aparatach cyfrowych, że zoom jest płynny, bo niektóre mają tylko Skokowy czyli od razu o krotność obrazu, bo to chyba też istotne, gdyż ten skokowy robi nie najlepsze efekty.

No i podstawy to chyba obiektyw, co oznaczają parametry na obiektywie i na który najbardziej należy zwrócić uwagę.

Wielkie dzięki, za odpisy na moje pytania.

Jakby co to jestem na GG 6331157.

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 15:32

za 208 Euro w Niemczech dostaniesz Canona A75!!

patrz mediamarkt.de

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 16:27
ok już wiem co do obiektywu że jasność odgrywa znaczącą rolę im jaśniejszy tym lepszy 1:2.8 im druga wartość wyższa tym lepsza, chyba,
Jeszcze raz dzięki za posty.

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 16:49
poza tym kolego nie czytasz uważnie była mowa o canonia A-70
który z kartą 128 kosztuje 1300-1400 maksymalnie, poza tym media markt nie jest najtańszym sklepem który oferuje najniższe ceny, wszędzie są jakieś promocję,
No i rozejrzeć się nie zaszkodzi, nic nie strace, popatrzeć można,

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 17:09
Przepraszam pomyliłem się na wysyłke bez kosztów wysyłki koszt A-70 to 199 EURO

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 17:19
Moderator

ok już wiem co do obiektywu że jasność odgrywa znaczącą rolę im jaśniejszy tym lepszy 1:2.8 im druga wartość wyższa tym lepsza, chyba,
Jeszcze raz dzięki za posty.

To wygląda raczej jak zapis wielkości matrycy.

Canon A60 jest dobrym aparatem, ale A70 zdecydowanie lepszy i to w niego powinieneś celować.

poniedziałek, 7 czerwca 2004, 17:24
Post Re
Też tak stwierdziłem i postanowiłem zryzykować i go sobie kupić na urodzinki, z resztą pieniądze, już nazbierałem,
trafiła mi się oferta z roczną gwarancją za canona A75 1200 zł z dowozem
ze standardowym składem, + ładowarka gratis, z akumulatorkami 4x NiMh za 1240, nie wie nikt może za ile trzeba dać za pokrowiec i kartę do tegoż aparatu chodzi mi o 256 MB.

Z góry dziękuje!! za posty!!

czwartek, 10 czerwca 2004, 17:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]