Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 07:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Witaj Ginty!!! 
Autor Wiadomość

Post Witaj Ginty!!!
Witaj musiałem zmienic nicka bo nie mogłem się zalogować(usuneli mnie chyba) to chyba przez to,że bałagan narobiłem.No wymieniłem dzisiaj tego wadliwego c760 na c765(dopłata) i ma czyste fotki bez tych pikseli martwych:) Tylko niewiem czy mozna włączyć piksel mapinng i nie wiem czy po tym coś nieuszkodzi mi matryce bo nie kumam z tym (martwy piksel czy jak?)Wogule pierwsze fotki robiłem na ciemnym tle bo badałem matryce czy ma martwe piksele i nic niemiał czy po tygodniu uzytkowania aparatu może wyjść jakiś martwy piksel po złym użytkowaniu aparatu,ustawiania,funkcje itd?Kupiłem aparat w Łodzi w media markt i jest był wyprodukowany z Korei,czy to dobrze?Taki jeden koleś powiedział mi,że jestem palantem bo kupiłem w media markt,który twierdzi,że to jest zakłamany sklep jai może być,że po miesiacu popsuje mi się aparat itd.tak mi gadał,że sprowadzane są z przeceną do Polski czyli wadliwe produkty.Ale najbardziej mnie interesuje temat tch martwych pikseli, czy to dobrze,że ich nie mam od piewszej fotki zrobionej?Bardzo mnie zaskoczyło w olku c765 ten zoom 14 optyczny przy rozdzielczości 1600 na 1200 pikseli.Super zaczynam go poznawać :) pózniej za miesiąc dokupie tulejkę i soczewki powiększajace jakiej firmy polecasz jesli chodzi o jakość zdjęć.Bardzo interesuje mnie makrofotografia.Postaram się,stworzyc swój album zdjęciowy tutaj.Pozdrawiam!!!

czwartek, 10 czerwca 2004, 14:00

Matko o co tu chodzi?? Chyba że nie powinienem zaglądać do nie-swojej korespondencji... ale wtedy jest jeszcze PRIV.

czwartek, 10 czerwca 2004, 19:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]