Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 16:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 jestem początkujący w tym - olympus D 580 
Autor Wiadomość
Post jestem początkujący w tym - olympus D 580
chce kupic aparat cyfrowy - ale niewiele sie znam na tym. nie ukrywam bede kupował w USA. Powiedzcie mi czy warto kupic Olympusa D 580. Mysle ze cena jest rozsądna ale nie wiem nic na temat aparatu( prócz tego co jest na stronie www ale niewiele mi to mowi). Aha potrzebuje tego aparatu wyłącznie do robienia prostych fotek - w przenaczeniu do robienia zdjec w zimie jak bede jeździl gdzies na snowboardzie. Jezeli znacie jakis inny fajny prosty aparat i niedrogi to prosze bardzo o podanie namiarów. dzieki z góry za pomoc

środa, 1 września 2004, 11:34

Kupuj smialo. Jest to swietny aparat gdy nie chcesz kombinowac z recznymi ustawieniami. Ja mam poprzednika d580 - czyli d560.

Tu tylko pojawia sie problem. Otoz d580 ma 4Mpix na tej samej matrycy co d560 ma 3Mpix. Tak, wiec prawdopodobnie lepiej byloby kupic 3mega pixelowke. A dlaczego to niestety musisz poszukac odpowiedzi na forum lub poczekac az ktos napisze wyjasnienie bo ja tego na pewno nie zrobie ;)

ps.
Ale jezeli 3megapix to tylko ten model co w Polsce ma oznaczenie C360Z bo jest sporo szybszy nie C350Z.
O i ta seria mozesz nagrywac filmiki (z dzwiekiem) ktore sa ograniczone tylko pojemnoscia karty

środa, 1 września 2004, 11:55
O ile się nie mylę C360 Z to Olympus D575
Pzdr.

wtorek, 5 października 2004, 00:36

I takiż byłby najlepszym wyborem. C-360 to świetny aparat. Seria 3MP jest bardziej udana od 4MP.

wtorek, 5 października 2004, 21:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]