Teraz jest sobota, 22 września 2018, 19:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Baterie w Olympusie c-765 
Autor Wiadomość

Post Baterie w Olympusie c-765
:D Witam wszystkich!!!
Mam pytanko odnośnie olka c-765 .Jestem zdecydowany na jego zakup ,dużo na ten temat czytalem ,lecz nie znalazlem odpowiedzi na pytanie odnośnie czasu ładowania akumulatorka .Prosze o odpowiedz użytkowników super zooma.
Pozdrawiam.
Pawlo

środa, 6 października 2004, 21:57

Post bateryjki
wydawało mi się że czas ładowania uzależniony jest od mocy Twojej ładowarki i odpowiednio pojemności aku, i ilości ładowanych aku

czwartek, 7 października 2004, 13:38

czwartek, 7 października 2004, 18:31

Post Dzięki
-Dzięki bula :lol:

-pneuma -prosilem o podpowiedż uzytkowników tego aparatu .Zanim coś napiszesz zastanów się czy wiesz coś na dany temat!!!
Pozdrawiam.

czwartek, 7 października 2004, 21:23
Ze względu na akumulator nie polecam tego modelu Jest beznadziejnie słaby (akumulator). Po 30 - 40 zdjęciach pada. Wybierz Olympusa, który ma możliwość zamiany akumulatora na zwykłe paluszki.

poniedziałek, 18 października 2004, 18:42

Dzięki za podpowiedż ,ale już wybrałem.Decyzja padła na olka 765. :D Po dokonaniu wszystkich za i przeciw wybrałem właśnie jego.Kierowałem się matrycą 4-mpx ,zoomem,wyrazistym wizjerem elektronicznym i sporym wyswietlaczem lcd .Jeśli chodzi o moja obawe co do tego modelu o która pytałem na wstępie jest na to rada-zawsze można dokupic dodatkowy zestaw aku.
Pozdrawiam. 8)

czwartek, 21 października 2004, 17:24
Kierowałem się [...] sporym wyswietlaczem lcd ...

Jeszcze wytłuszczonym drukiem ten LCD ...
A ja naiwnie sądziłem, że w aparacie najważniejszy jest obiektyw ;)
Cóż ... Każdy zwraca uwagę na coś innego :)

czwartek, 21 października 2004, 19:54

Post To zależy ;)
:arrow: Linkdo mojego postu odnośnie baterii i ładowarki olympusa w dalszej części tego tematu.

To zależy jak kto lubi robić zdjęcia :D

Poza tym na dużym LCD łatwiej zobaczyć czy zrobione zdjęcie "się nada" czy można je skasować ;) A co do obiektywu, to gdyby pawlo nie zwracał uwagi na obiektyw to pewnie nie kupowałby Olympusa UZ :lol:

Ogólnie ocenianie czegokolwiek to przerypana sprawa...

Pozdrowienia dla:

Vendeur, TomekK, bonnum, superbike2001, M, Ginty i wszystkich to wyzwanie oceny-doradzania podejmujących 8)[/i]

"Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszechœwiat i ludzka głupota. I nie mam pewnoœci co do wszechœwiata." Albert Einstein

Ostatnio edytowano piątek, 12 listopada 2004, 18:32 przez Adek, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 21 października 2004, 20:37

To, że obiektyw ma duży zoom, nie znaczy, że od razu jest dobry.
Wg. mnie ocenianie zdjęcia na jakimkolwiek LCD, choćby 2,5 cala nie ma sensu, bo rozdzielczość wyświetlacza mogłaby być nawet 500 tys. pixeli, a i tak guzik to daje, jak zdjęcie ma 3, 5mp. Ewentualnie można je ocenić kadrując odpowiedni fragment po zrobieniu zdjęcia, ale to można zrobić i na 1,5 cala.

czwartek, 21 października 2004, 21:01

Masz rację SuperBLAJK1939 według Ciebie .....Ja natomiast doskonale wiem do czego ma mi służyc aparat i jakie kryteria ma spełniać .Miałem tylko watpliwości co do aku gdyz w olku to temat odnowiony.Na szczęście na forum każdy moze wypowiedziec swoje zdanie na każdy temat.
:wink: Hehehe
Narka.
Pa

czwartek, 21 października 2004, 22:38
Moderator

Post Re: To zależy ;)
Adek napisał(a):
Pozdrowienia dla:

Vendeur, TomekK, bonnum, superbike2001, M, Ginty i wszystkich to wyzwanie oceny-doradzania podejmujących 8)

Dla mnie to doradzanie jest coraz większym koszmarem... Szczególnie, że kilka razy dziennie takie same tematy się pojawiają.

czwartek, 21 października 2004, 22:47

Post Hmm...
superbike2001 napisał(a):
Wg. mnie ocenianie zdjęcia na jakimkolwiek LCD, choćby 2,5 cala nie ma sensu... Ewentualnie można je ocenić kadrując odpowiedni fragment po zrobieniu zdjęcia, ale to można zrobić i na 1,5 cala.

Zgadzam się :) Pewnie można i na mniejszym, ale po coś te wyświetlacze jednak montują i jakoś robią je coraz większe ;) Oczywiście sprawa LCD to kwestia przyzwyczajeń i amatorskiego lub profesjonalnego podejścia.

A co do zooma to fakt, że duży zoom nie określa jakości obiektywu. Ale chyba obiektywy w tych olympusach mieszczą się w kategorii lepszych obiektywów :) - bo to przede wszystkim miałem na myśli.

Potwierdza to moje wcześniejsze słowa o trudności oceny, bo nawet ją można inaczej ocenić/zinterpretować.

Kończę bo to w sumie temat o bateriach :)

"Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszechœwiat i ludzka głupota. I nie mam pewnoœci co do wszechœwiata." Albert Einstein

piątek, 22 października 2004, 18:09

Ze względu na akumulator nie polecam tego modelu Jest beznadziejnie słaby (akumulator). Po 30 - 40 zdjęciach pada. Wybierz Olympusa, który ma możliwość zamiany akumulatora na zwykłe paluszki.

Zastanawiam się czy miałeś ten aparat kiedykolwiek w ręce ??
Mój Olek 765 robi napewno ponad 100 zdjęć na jednym ładowaniu akumulatora

Obrazek

piątek, 22 października 2004, 22:44
Moderator

Zastanawiam się czy miałeś ten aparat kiedykolwiek w ręce ??
Mój Olek 765 robi napewno ponad 100 zdjęć na jednym ładowaniu akumulatora

Mój aparat robi 400 - 1000 ...

piątek, 22 października 2004, 23:14

Generalnie na tym aku da się zrobić 100- 150 zdjęć (jest to informacja pochodząca od posiadacza tego aparatu). Wychodzi na to, że jest dość słaby.

Większe LCD montują dla większego bajeru. Owszem, w pewnym sensie jest to wygodniejsze, ale nijak się ma do oceniania zdjęcia na lcd w aparacie.

Jedno wiadomo- jak zdjęcie na lcd jest nieostre, to na pewno jest do wywalenia.

sobota, 23 października 2004, 00:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona