Teraz jest piątek, 21 września 2018, 15:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Olympus Mju Mini..czy ktos już go testował? 
Autor Wiadomość
Post Olympus Mju Mini..czy ktos już go testował?
Zastanawiam sie nad zakupem aparatu Olympus Mju Mini. Wlasciwie wybralam go spośród wielu innych, i być może sugeruje sie jego wygladem. Jedyne co mnie zastanawia to zoom optyczny o wartości 2x. Spotkałam się z opinią, iż jest to zoom za mały, raczej kupuje sie z min. 3x. Dużo podorózuje i wlaściwie potrzebuje malego, funkcjonalnego aparatu, ktorego zbytnio nie bede musial ustawiac i wlasciwie w warunkach szybkiego zwiedzania i ogladania obiektow bede mogal zrobic zdjecia. Posiadam lustrzanke canona, ktorym robie np krajobrazy w bardziej spokojnych warunkach wymagajcych ustawienie. Wiec w tej dziedzinie raczje nie ebde go uzywac. Jedyne co mnie zatsanwia to to, czy ten maly zoom pozwli mi na objecie budowli bez wielkego oddalania się w tył. Jeśli juz ktoś go przetestował, to proszę o pomoc.

środa, 17 listopada 2004, 11:57
Administrator

http://www.swiatobrazu.pl/index.php?s=486

SwiatObrazu.pl

środa, 17 listopada 2004, 18:57

Nie wiem jakie zdjęcia robią ale z wyglądu bardzo fajny aparat

środa, 17 listopada 2004, 19:10

Pierwszy test http://www.dcresource.com/reviews/olympus/stylus_verve-review/index.shtml :)

czwartek, 18 listopada 2004, 08:26
Testowal go Stefek na steves-digicams.com. Nazywa sie to w USA Olympus Stylus Verve i pod taka nazwa nalezy szukac testu.

wtorek, 23 listopada 2004, 21:09

Test jest też na fotopolis.pl. Osobiście chyba brałbym coś ze starszych mju, które są świetne i tańsze.

wtorek, 23 listopada 2004, 22:22
*Gosik* Zdecydowanie nie polecam mju mini. Miałem go przez okres świąt i iestowałem ile się dało. Powiem krótko: porażka. Ciemny obiektyw, bardzo słaby flesz, nadający się jedynie do portretów. Wszystkie foty z wiiększych odl. - zaciemne.a w dodatku zaszumione. W dodatku bateria pada po jakichś 50 ujęciach (wszystkie z lampą)
Cieszyłem się z tego aparatu 2x , gdy go kupowałem i gdy sprzedawałem. :D
Pozdrawiam..

poniedziałek, 17 stycznia 2005, 23:32

<gosik> i jak kupiłas? ja tez mam zamiar go kupic- ale wacham sie tak juz kilka tygodni, jestem juz na tak ..i czytam własnei taka opinie jak ta<czarnego> :? a masz moze czarny jeszcze jakies fotki z tego aparaciku na kompie zeby pokazac? ja tez nie bede sie bawic w ustawienia bo jestem sierota co do fotogrfii ale fotki robic uwielbiam. Zawsze z podróży przywoze mnówstwo klisz i niestety połowa w ogóle nie wychodzi (zwykły aparacik) - i łudze sie ze teraz z cyfrówka bedzie dużo lepiej.No i najważniejsze - czy taki olympusik zrobi mi fotke w nocy - jesli bedzie to powiedzmy oswietlone wybrzeze, neony itd. Przeciez widze ludzików jak robia cyfrówkami zdjecia wieczorami jakichs fajnych obiektów , zabytków- to chyba do cholerci wychodza co?czy fotka bedzie taka - jak ja to widze swoimi slepami?- nigdzie nie doczytałam się czy ma on tryb nocny....
nie ukrywam równiez ze duże znaczania przy wyborze miał dl amnei wyglad i to ze zawsze bede go mogła miec w torebce...ale teraz waham sie jak cholercia :x
Prosze poradzcie - jak to bedzie ztymi moimi fotkami tu mam zdjecia zrobione tym gówienkiem - no i w nocy tam wyszło
http://www.dcresource.com/reviews/olymp ... ndex.shtml
juz stoje na górze...i dziekuje pieknie za odpowiedzi.

wtorek, 19 kwietnia 2005, 12:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]