Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 00:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Olympus c-770 czy Fuji s7000 ??? 
Autor Wiadomość

Post Olympus c-770 czy Fuji s7000 ???
Mam dylemat i bardo prosze o pomoc! Szukam dobrego aparaciku! Rozwazam kupno albo olympusa albo fuji! Ale inne podopwiedzi tez mile widziane! Prosze o pomoc i ewentualne wskazówki! Slyszalem ze olympus ma najlepsza optyke ale za to fuji ponoc znowu matryce i migawke! Jak ktos ma którys z tych aparacików (c-770 lub s7000) to prosilbym o wszelkie uwagi, wady, zalety! Bo naprawde sam sie juz pogubilem :( Hmm a moze Nikon 5700? Help Me.......!!!!! :cry:

środa, 15 grudnia 2004, 17:48

S7000 ma lepszą optykę niż C-770 i jest to raczej lepszy aparat, chyba że potrzebujesz tak długiego zooma. Niewiele drożej kupisz jeszcze lepszą Minoltę A1. Jeżeli zaś nei potrzebujesz długiego zooma, rozważ np. C-5060 Olympusa.

środa, 15 grudnia 2004, 21:34

Ja ostatnio zostałem świeżym użytkownikiem Fuji s7000 I jak na razie nie zawiodłem się. Wszystko pstryka jak należy a fotki wychodzą wspaniałe (może dlatego tak sądzę że przesiadłem się z prostej 3 Mpx cyfrówki) Ale powiem szczerze że za takie pieniądze (mówie o kwocie w okolicach 2000) to jest naprawde dobry sprzęt i polecam
Życze rozsądnych i udanych zakupów
Pozdrowienia

czwartek, 16 grudnia 2004, 00:26

hmm.. teraz to sam juz niewiem.. generalnie to chyba olympus prowadzi ta funkcja movie a to przydatne jak dla mnie,.. nie ma sensu dzwigac kamerki... z drugiej strony chcialbym powoli zaczac zajmowac sie tym bardziej wnikliwie (fotografia) zamierzam podjac studia w tym kierunku i potrzebuje cos co na poczatek.. cos dobrego w miare niedrogiego... widzialem fotki z olympusa i musze przyznac ze naprawde ladniutke.. zalezy mi na soczystych barwach i czystym obrazie... (bez kaszki) fotek z fuji niewidzialem :( jesli ktos moze to prosilbym na maila: ircu88@o2.pl z góry dziekuje... co do Minolty oraz c-5060 tez prosilbym o wady i zalety... w aparaciku mile widziany dobry tryb "makro" slyszalem ze minolta ponoc w tym sie spisuje! Generalnie szukam cos pozadnego co na poczatek bedzie w sam raz! Niewiem czemu ale nadal jestem za olympusem! Bawilem sie c-765 i naprawde mile wrazenia! I jeszcze jedno moze ktos wie czy c-765 to to samo co c-770 tyle ze bez funkcji nagrywania w mpeg! Czy moze jednak czyms znacznym sie rózni! Help ;)

czwartek, 16 grudnia 2004, 16:36

Kup c-5060 , seria c 7xx nie zaoferuje tak ladnych zdjec , a noca strasznie szumia . najlepszy wybor jak dla mnie c-5060 .

środa, 22 grudnia 2004, 13:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]