Teraz jest piątek, 21 września 2018, 21:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 olympus mju 500-parę słów na temat tego modelu pliss:D 
Autor Wiadomość

Post olympus mju 500-parę słów na temat tego modelu pliss:D
czesc,jestem nowa na forum,no i prawie zielona z fotografii jakiejkolwiek.uwielbiam pstrykac zdjecia ale sa to poczynania czysto amatorskie;)zastanawiam sie nad kupnem aparatu i jako typowa babeczka zwracam tez uwage na wyglad aparatu-wiem ze to troche naiwne ale coz,wielkiej kobyly w rekach sobie nie wyobrazam :D.oprocz wygladu chcialabym oczywiscie by fotki wychodzily znosne.prosze o opinie na temat mju 500-krytycznie,ale nie za bardzo fachowo bo moge nie zrozumiec (patrz wyzej->zielona ;))z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi!!

sobota, 12 lutego 2005, 12:53

nawet nie wim dokladnie gdzie tu mozna dodac cosik do swojego pytania wiec pisze w odpowiedzi :wink: !chce nieco sprecyzowac moje zapytanie,bo naczytalam sie sporo na temat tego modelu.najbardziej chodzi mi o to jakie fotki robi ten model,moze ktos z was mial juz mozliwosc testowania tego aparatu?!chcialabym tez zapytac o naj;epszy,tzn. najpewniejszy i mozliwie najtanszy sklep,gdzie moglabym dostac akurat ten model?najtaniej znalazlam za 1500zl,czy to dobra cena?jesli ktos cos wie,prosze o odpis!dzieki!

sobota, 12 lutego 2005, 14:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]