Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Olympus c-370 
Autor Wiadomość
Post Olympus c-370
Zamierzam go kupić, czy ktoś go ma ? czy to nie przeszkadza ze nie ma wizjera? a może co lepsze w tej cenie 600 zł (allegro) ? Proszę o fotki z tego aparaciku jezeli ktoś ma :) chcialem canona a400 ale widze ze nie polecacie :)

poniedziałek, 14 lutego 2005, 22:03

Mi przeszkadza brak wizjera, ale moje siostry, nastolatki w ogóle go nie potrzebują. Wręcz się dziwią po co wizjer, skoro jest ekran?!?
Odpowiednikiem C-370 ale z wizjerem jest C-310 w bardzo podobnej cenie. Tylko chyba nie ma klapki na obiektywie?

wtorek, 15 lutego 2005, 11:29
a jakość fotek? szybko pstryka po wcisnieciu migawki ?:)

wtorek, 15 lutego 2005, 14:50

Bedzie to Olek c-310 lub c-370 a teraz wy doradcie który?:) chyba 310 lepiej stoi nie?

wtorek, 15 lutego 2005, 23:28
Gdybym miał wybierać między tymi dwoma to C-310, ale tylko z powodu wizjera. C-370 ma natomiast wbudowane 12MB pamięci, więc można fotografować nawet bez żadnej karty. Kilka zdjęć wejdzie. Z tego powodu w komplecie żadnej karty nie dają. Musisz rozważyć:
klapka na obiektywie i brak wizjera, ale 12MB pamięci czy
wizjer ale brak klapki i wbudowanej pamięci?

środa, 16 lutego 2005, 13:07

Ale olek c 310 zdecydowanie lepsze zdjęcia robi i lepiej wygląda. C370 to raczej zabawka lub prezent na komunie dla 2-klasisty

sobota, 4 czerwca 2005, 22:13

C-310 i C-370 właśnie są bardzo bardzo podobne. Mają tę samą matrycę i ten sam obiektyw składający się z tych samych ilości grub i szkieł, a na dodatek nie spotykanych w innych modelach. A więc jakośc zdjęć jest identyczna, więc C-310 wcale nie robi lepszych zdjęć bo zdjęcie oprócz człowieka ro bi matryca z obiektywem, a jak pisałem wcześniej to są identyczne. Śmiem też podejżewać, że i C-370 może lepsze nawet robić, gdyż jest dużo nowszym aparatem i może pracować na zupełnie nowszych logarytmach niż C-310
Różnica to brak wizjera i plastik.
A co do braku wizjera. Ilu z Was kadruje małpkami cyfrowymi przez wizjer????
Pomijam nocne, ale ile ludzi robi też nocne zdjęcia????

niedziela, 5 czerwca 2005, 16:43
Zastanawiam się nad zakupem tego Olympusa... Na oku mam także Kodaka EasyShare CX 7330. Czy duże różnice są pomiędzy tymi aparatami? Który wypada lepiej?
Aparat ma mi służyć do zastosowań amatorskich.

wtorek, 2 sierpnia 2005, 19:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]