Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Co sądzicie o Olympus 5060? 
Autor Wiadomość

Post Co sądzicie o Olympus 5060?
Bardzo proszę o informacje na temat tego sprzętu, jeśli ktoś miał przyjemność robić nim zdjęcia.
Pozdrawiam.

niedziela, 23 listopada 2003, 14:47
Post OLYMPUS
MAn OLKA C750 UZ. Jak każdy aparat tego producenta jest niesamowity pod każdym względem.

poniedziałek, 24 listopada 2003, 16:28
Od kilku dni jestem posiadaczem tego aparatu (Olympus 5060). Wcześniej miałem 4040. Na razie mam za mało doświadzceń, aby w sposób wiarygodny go ocenić. Mogę tylko stwierdzić z przykrością, że ergonomia aparatu jest kiepska. Konkrety: Wprowadzono inny sposób załączania aparatu, O ile załączenie jest stosunkowo proste, to wyłączenie bez paznokcia - trudne. Dlaczego nie pozostawiono trybu jak z 4040 ?. Dalej - włączenie systemu self-timera z funkcją pilota wymaga równoczesnego naciskania przycisku i kręcenia innym pokrętłem. Na pokretle wyboru trybów jest ich zagęszczenie (chyba 12). Opisy są mało czytelne i ciut tandetne. No ale najważniejsza jest jakość zdjęć, a tą dopiero próbuje...
Pozdrawiam

sobota, 13 grudnia 2003, 10:48
bodaj na stronie uzytkowników aparatów Olympus znajdziesz z 10 opinii, z których połowa jest bardzo konkretna. Ja od miesiaca jestem posiadaczem takiego aparatu i powiem tak - próbuje go poznać - ale jedno już wiem - zdjecia b. dobre (kolor, rozdzielczość), możliwości aparatu póki co przeze mnie niezgłębione.

środa, 11 lutego 2004, 12:30
http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=4&lewa=3&e=1803

sobota, 6 marca 2004, 02:54
Post pytanie o obiektyw w olim C-5060
pytanie do posiadaczy ww. modelu - czy ma on faktycznie gwint na samym (tym wysuwanym) obiektywie, i jeżeli ma, czy w związku z tym mozna na niego (obiektyw) bezposrednio nakręcić filtr UV ?? dzięi za odpwoiedź

środa, 10 marca 2004, 11:43

Godzinę temu oglądałem to cudeńko w sklepie....Cena kosmiczna 3599+ 128 MB/.. Fajny, tylko wyłaczanie trochę utrudni9one...mały dziubek... :)

sobota, 13 marca 2004, 15:32

A może ktoś wie gdzie można ujrzeć instrukcje po polsku?.../oczywiście oprócz sklepu... :) /

sobota, 13 marca 2004, 19:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]