Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 04:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 C 765 - zapasowe baterie. 
Autor Wiadomość

Post C 765 - zapasowe baterie.
Oryginalna bateria Olympus Li 10 B, Li 12 B do C 765 kosztuje ponad 200 zł. Pojemność 1090 - 1200 mAh. Zamienniki baterii do aparatu można kupić już od 21 zł i poj. 1200 mAh - producent Premium Gold. Inne np. Sanyo kosztują od 45 zł. Baterie kosztują w zależności od zastosowanych do produkcji ogniw do 90 zł i pojemności 1200-1400 mAh. Sklepy takich informacji nie chcą udzielać.
W związku z powyższym zwracam się z prośbą do użytkowników w/w aparatu, którzy używają zamienniki baterii Olympus Li 10/12 B o polecenie "dobrego" producenta, którego baterie można kupić i ich żywotność (ilość cykli ładowania).
Pozdrawiam

wtorek, 24 maja 2005, 21:58
Ja kupiłem na Allegro akumulatorek Premium Gold. Ładowałem go dopiero z 4 razy, ale jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony. Nie widzę różnicy między orginalnym a tym co kupiłem. Tyle samo czasu się ładuje, tyle samo fotek da się zrobić. Dla mnie jest ok.

poniedziałek, 30 maja 2005, 11:07

Przeczytaj sobie gorący temat o bateriach w 765 UZ:

http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=3767

Pozdrawiam

"Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszechœwiat i ludzka głupota. I nie mam pewnoœci co do wszechœwiata." Albert Einstein

piątek, 3 czerwca 2005, 20:26

W temacie "baterie w Olympusie c-765" brak jest informacji dot. producentów akumulatorów, których użytkujecie. W sklepie każdy zachwala swój towar, więc trudno o wiarygodną odpowiedź. Chciałem poznać opinie użytkowników akumulatorów danego producenta - czy warto je kupić, ile zdjęć można wykonać na 1 akumulatorze.
Pozdrawiam

sobota, 4 czerwca 2005, 13:32
ilosc zrobionch zdjec zalezy takze od ustawien aparatu jesli ustawisz opcjie oszczedzoania pradu czyli np. aparat samoczynnie bedzie wylaczal sie np. 30 sek. i uzywal wizjera do przegladania(i ograniczysz przegladanie zdjec na aparacie bo czytnik kart pobiera sporo pradu), fotek to napewno zwiekszysz ilosc zrobionych zdjec na jednym akumulatorku co do flesza to niestety tu ilosc zdjec jest ograniczona jesli chcesz wykonac ich wiecej kup zewnetrzny flesz( tylko c770) najleprze wyjscie dokupic dodatkowy akumulatorek ja kupilem dwa w promocji za 100 wygladaja jak no name co do ich mozliwosci moge zrobic kilkadziesiat zdjec wiecej niz na orginalnym akumulatorku ale kozystam ze wszystkich naraz co napewno zwieksza ich zywotnoc moja rada jest taka jak nauczysz sie obslugi aparatu to bedziesz robil wiecej zdjec bo mniej czasu bedzie ci zajmowalo wybieranie ustawien bo bedziesz mial swoje presety a aparat bedzie ustawiony optymalnie podwzgledem zuzycia pradu

sobota, 3 września 2005, 02:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]