Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 13:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Olympus C-500 ZOOM 
Autor Wiadomość
Post Olympus C-500 ZOOM
Witam mam prośbę chcę kupić cyfrówkę ok.1000zł, interesują mnie Olympus C-500 zoom i Canon A510. Nie mogę nigdzie znaleźć opini użytkowników Olympusa(w teście Komputer Świata nr12/2005 zajął 1 miejsce, Canon 4). Na forach polecają mi Canona ale nie wiem czy nie jest to spowodowane nieznajomością Olympusa, może ktoś ma ten aparat lub wie coś więcej na jego temat , jak się sprawuje w praktyce. Dzięki za pomoc

czwartek, 7 lipca 2005, 06:42

niedziela, 10 lipca 2005, 11:14

ej no gościu nie rzucaj się, nie każdy siedzi non stop przy kompie i nie każdy ci zaraz odpowie, tymbardziej, że pewne aparaty nie są za popularne, i nie łatwo szybko kogoś znaleść kto się orientuje w temacie np. C-500. Na temat canona tutaj jest mnóstwo postów, poszukaj, poczytaj. A co co olka, to nie sugeruj się wcale opinią z czasopisma, bo oni polecali też pentagramy,że to super produkt itd itp, a wszyscy wiedzą, co to za pontoniarska zaraza. Nie twierdzę, że olek to kicha, poprostu brak użytkowników chyba tego modelu na tym forum i tyle. Chcesz się czegoś dowiedzieć, to dodaj sobie jeszcze 1 zero i zapytaj o sprawdzonego C-5000 to napewno kogoś znajdziesz, a różnica raczej nie jest duża (kwestia sklepu). Albo fuji E500, nikon 4600/5600, ale też canon ixus30 też kupisz już do 1000zł a to są aparaty sprawdzone i podobnej klasy i warto zwrócić na nie również uwagę.
pozdr.

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

niedziela, 10 lipca 2005, 14:12
Dzięki za odpowiedź, sory za moje zniecierpliwienie, ale jadę na wczasy i muszę już coś kupić chyba rzeczywiście mało ludzi ma Olympusa C-500zoom. Poczytam jeszcze trochę o wymienionych przez Ciebie aparatach, jeszcze raz dzięki i pozdrowienia

niedziela, 10 lipca 2005, 23:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]