Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 07:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Umowa gwarancyjna do C5060 i serwis 
Autor Wiadomość

Post Umowa gwarancyjna do C5060 i serwis
Ostatnio zauwazylem, ze na mojej matrycy w C-5060 sa martwe piksele (aparat ma 11 msc). Wyslalem do serwisu w Duchnicach. "Serwis" wyslal do serwisu do Czech i tak od ponad 40 dni nie mam aparatu. Pozatym "nasz serwis" nie wie ile to jeszcze moze potrwac, bo nie ma czesci zamiennych!! Moglby ktos sprawdzic w gwarancji jakie sa wytyczne olympusa co do napraw aparatu. Maja tam jakies okreslony czas naprawy?? Prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje z gory i Pozdrawiam.

środa, 31 sierpnia 2005, 14:10

Nie mam co prawda olka i co za tym idzie gwarancji do niego... ale nie sądze aby czas naprawy mógł przekroczyć 30dni roboczych.
Moja rada policz robocze dni(pon-pia), poczekaj aż ktoś odpisze, ew. udaj się do siakiegoś sklepu(celem zlukania okresu naprawy gwarancyjnej) i jeśli został przekroczony okres, to wyślij pismo listem poleconym do serwisu, jak chcę Ci zrekompensować przekroczony okres naprawy...

piątek, 2 września 2005, 23:04

Dzieki bardzo. Tak zamierzalem zrobic. Podobno w gwarancji jest duzszy okres napraw w serwisie Olka, ale ja jej nie podpisywalem, a nie moze on przekraczac terminow ustalonych w KC. Ciesze sie, ze choc nie masz Olka, to odpowiedziales na mojego post'a. Mimo wszystko zaczalem sie zastanawiac, czy ludzie kupuja aparaty Olympusa bez gwaracji, czy ciezko im poprostu do niej zajrzec! Pozdrawiam serdecznie

sobota, 3 września 2005, 12:00

Tez nie mam tego aparatu ale jak bawimy sie w porady to polecam wizyte u powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentow ktory zajmuje sie tego typu sprawami.

sobota, 3 września 2005, 20:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]