Teraz jest wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 C-765 i jego zoom 
Autor Wiadomość

Post C-765 i jego zoom
Witam!
Przymierzam sie do zakupu Olka c-765 i mam do was pytanie odnosnie jego zoom'u. Jak to jest: czy np. w sloneczny dzien mozna zrobic nieporuszone zdjecie na maxymalnym zoomie czy juz statyw trzeba? Czy ktos z was moglby mi przyslac jak wyglada zdjecie zrobione z maxymalnym zoomem i bez zoom'u (tak dla porownania) chcialbym zobaczyc jak bardzo zbliza taki 10x. Oczywiscie wszelkie opinie na temat tego aparatu tez mile widziane :)

Pozdrawiam!!!
ksionze@poczta.onet.pl

czwartek, 1 września 2005, 09:12

czy np. w sloneczny dzien mozna zrobic nieporuszone zdjecie na maxymalnym zoomie czy juz statyw trzeba?

Na to Ci nikt nie odpowie. Bo pytanie brzmi: "czy ja mogę" - a tego nie wiemy :(

Ja mogę :D Mam nieporuszone fotki w zachmurzony dzień z obiektywem 500mm F8 + konwerter x2 - ale i ze 30 lat praktyki :D

Olek ma dosyć jasny obiektyw (38-380mm przy F2.8 - F3.7), więc jak się podszkolisz (a zasady są bardzo proste :D ) to na pewno będzie dobrze. Chyba że masz wrodzone drżenie rąk - to jednak weź aparat z IS.

czwartek, 1 września 2005, 10:03
Mozna nawet w nocy :) na potrzebę tego posta strzeliłem wczoraj jedno zdjęcie przez okno; z ręki tak na szybko ... bez rewelacji ale poruszone chyba nie jest. Zdjęcie waży jakieś 100 kilo dlatego wysyłam link http://www.smlw.pl/~stopa/p9264527.jpg nic przy nim nie grzebałem w PS ani w innym programie graficznym, parametry mozna sobie podglądnąc w metadanych ... pozdrawiam

poniedziałek, 26 września 2005, 12:18

poniedziałek, 26 września 2005, 12:55

heh. też bym chciał taka mieć, a statyw i tak polecam kupić, może być mały, turystyczny, ale zawszę się przyda, lepiej żebyś czuł stabilizację, wtedy masz pewność że zdjęcie bedzie nie poruszone.

poniedziałek, 26 września 2005, 13:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]