Teraz jest piątek, 21 września 2018, 16:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 lampa do c750uz prośba o dobór 
Autor Wiadomość

Post lampa do c750uz prośba o dobór
witam

mam prośbę o podpowiedź jaka lampę wybrać do c750-tki. Potrzebna jest mi głównie do zastosować zawodowych, a konkretnie do fotografowania pomieszczeń, gdzie mile widziany byłby błysk pośredni (w sufit) lub nawet trzymanie lampy w zupełnie innym miejscu pomieszczenia i błysk slave. Od razu mówię, że nie jestem zawodowym fotografem, a architektem i najbardziej interesuje mnie wydobycie faktury i szczegółów ściany - co z kolei najlepiej wychodzi właśnie, kiedy błysk pada pod ostrym kątem do ściany. Fotografuję z nasadką wcon07 czyli ogniskowa mam minimalną w okolicach 27mm. (właśnie wcon zasłania "etatową" lampę wbudowaną) Lampa musi być dość mocna, choć bardziej interesuje mnie czas ładowania pomiędzy błyskami, natomiast co do wielkości pomieszczeń to nie są to raczej hale sportowe. Miło by było, gdyby lampa też miała zooma i jeździła (w rozsądnych granicach) za obiektywem - jeśli w c750tce to w ogóle możliwe. Ale to tylko opcja. Nie mam wysokiego budżetu, poproszę o typy... i ceny. Optimum byłoby coś z allegro lub w kazdym razie wysyłkowo bo mieszkam na pustyni. C750 ma oczywiście gorącą stopkę.

wtorek, 26 września 2006, 17:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]