Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 10:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 E-500 
Autor Wiadomość

Post E-500
Dlaczego ten aparat schodzi nowy nawet po 1400zł... Czy jest on aż taki zły 8mln. pix. A czy ktoś polecał by kupno takiej lustrzanki ( szukam lustra dla kolegii a on nie ma internetu) i zapytał się mnie czy e-500 to coś dobrego a ja nie wiem . Możecie mi poda powody niskiej ceny i jego wady i zalety.

Z góry dziękuje za pomoc :D

pozdrawiam.

poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 15:05
Post Re: E-500
wojtekwk1 napisał(a):
Dlaczego ten aparat schodzi nowy nawet po 1400zł... Czy jest on aż taki zły 8mln. pix. A czy ktoś polecał by kupno takiej lustrzanki ( szukam lustra dla kolegii a on nie ma internetu) i zapytał się mnie czy e-500 to coś dobrego a ja nie wiem . Możecie mi poda powody niskiej ceny i jego wady i zalety.

Z góry dziękuje za pomoc :D

pozdrawiam.

Juz bylo pare watkow na ten temat. Jedyne wady w porownaniu do konkurencji to wiekszy szum na wyzszym ISO oraz mniejszy wizjer a dalej to juz same zalety: o wiele lepiej wykonany niz konkurencja, wszystkie potrzebne guziki na wierzchu, lepsze obiektywy w zestawach kitowych, zdjec jest pelno na necie wiec mozna sobie poogladac. Za ta cene to zreszta nie ma konkurencji. Powod niskiej ceny to pewnie cena e330, ktora tez jest bardzo niska i czyszczenie magazynow przed nowymi puszkami ktore pojawia sie na dniach e410 i tak w czerwcu e510.

poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 15:57

a czy ktoś na forum ma ten aparat i mógł by pogadac ze mną na gg lub na forum.

poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 21:21
cena spada gwaltownie, obserwuje to od paru tygodni. lada chwila pojawi sie nowy model i dlatego spadek ceny...tak wnioskuje.

qmpel go kupuje, moze w tym tygodniu bede mial go w rece i bede w stanie cos wiecej o nim powiedziec.

Tomek

poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 22:15
Mam E1 to cos tam moge powiedziec o olympusie ogolnie, najprosciej to chyba przejsc sie do jakiegos miediamarkt i obejrzec i obmacac wlasnymi lapami a zdjecia jak pisalem sa na sieci. Tutaj jest adres forum olympusa a tam co drugi uzytkownik wypowiadajacy sie ma e500: http://forum.olympusclub.pl/

wtorek, 24 kwietnia 2007, 08:30

a i się spiesz raczej z zakupem bo druga taka okazja się szybko nie powtórzy :)

środa, 25 kwietnia 2007, 12:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]