Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 00:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Olympus SP-550 UZ warto ? 
Autor Wiadomość

Post Olympus SP-550 UZ warto ?
Witam
widze ze na tym forum nie ma praktycznie nic o tym aparacie i nie wiem czy to dobrze czy źle :) od 10 dni mam dylemat chce kupić aparat tak do 1100zł i podoba mi się własnie ten Olympus sp550 tylko przewaliłem już sporą częśc internetu i opinie są diametralnie różne tu go chwalą a tam go mieszają z błotem no i sam już nie wiem :roll:

Nie jestem jakims profesjonalnym fotografem raczej chce aparat do celów domowych na wyjazdy, imprezy itp

Interesuje mnie AUTO FOKUS i dzisiaj usłyszałem przypadkiem że ten aparat może robić tylko jedno zdjęcie na AF :| czy to prawda? Żeby była jasność to chodzi mi o to że stawiam aparat na statywie ide z dziewczyną pare metrów do przodu i chce aby aparat sam robił zdjęcia jakieś seryjne albo co parę sekund, przydaje się to jak nie ma kogo prosić żeby zrobił fotke to można samemu zrobić. Wiem że ma on taka opcje jak naciskajac spust migawki robi np 15 zdjęć i mozna złapać koszykarza w locie itp a jak jest z tym AUTO FOKUSEM???

prosze o jakąś pomoc bo już nie chce dłużej myśleć jak aparat wybrać 10 dni to i tak długo. Wiem że w tej cenie najlepszy by był S6500FD ale jest on strasznie wielki więc odpada :/ a ten SP-550 można już kupić za 980zł więc cena przystępna.

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 8:44 pm ]
czyli nikt nic nie wie o tym aparacie ? :roll: :|

niedziela, 30 grudnia 2007, 00:02

Post Re: Olympus SP-550 UZ warto ?
Cytuj:
Nie jestem jakims profesjonalnym fotografem raczej chce aparat do celów domowych na wyjazdy, imprezy itp

uzywam olymposa do tych samych celow i jestem z niego bardziej niz zadowolony. moj to SP-510UZ i posiada wszystko to, czego ty szukasz, a nawet weiecej. niewiele wiem o 550, ale jezeli moj (510) jest bardzo dobry, to 550 powinien byc jeszcze lepszy. jedyne co mi sie nie podoba to instrukcja obnslugi na dysku. jest slabo czytelna i... w ogule, kiepsko wykonana.jezeli chcesz, napisze wiecej o 510.
(jestem nowy na tym forum, witam wszystkich) :oops:

sobota, 5 stycznia 2008, 09:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]