Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Mam 2500zl 
Autor Wiadomość
Post Mam 2500zl
Co wy doradzacie czy kupic w MM Kodaka dx6490 albo Minolte Z1 i do tego dokupic karte pamieci i inne bajery cos w sumie za 2500 tys (aparat 2100zl,2200zl) Czy tez zaryzykowac i kupic prez allegro (u grosmana i tylko u niego) Canona G5 za 2550zl (aktualna cena) bez rzadnych dodatkow( kupie sobie ja gdzies po jakims czasie w zestawie karta pamieci 16 mb) Co wy na to????????????????

sobota, 6 marca 2004, 12:57

A czego oczekujesz od aparatu? G5 to zupełnie inny typ aparatu niż Z1 czy DX6490. Jeżeli nie zależy Ci na ultrazoomie, Z1 i DX6490 nie będą dobrym wyborem i przeciwnie - jesli to dla Ciebie ważne, G5 nie zadowoli Cię. Napisz, pomożemy.

sobota, 6 marca 2004, 20:47

Pierwsza sprawa, to - jak już napisał Tomek - do czego zamierzasz używać aparatu i czy musi to być UZ?

Jeżeli ma to być UZ, to może C750? Przyjrzyj mu się, w moim odczuciu to aparat naprawdę wart swojej ceny.

Sam kupowałem u Grossmana i szczerze Go polecam - transakcja błyskawiczna i bez zarzutu. Poza tym - jeżeli nie ufasz Allegro (a są ku temu powody, sądząc choćby po lekturze dzisiejszej prasy) - Grossman oferuje osobisty odbior aparatu (za dodatkową opłatą) w wybranych miejscach w całej Polsce.

Pozdrawiam.

sobota, 6 marca 2004, 22:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]