Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 01:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Aparat do 1000zł z możliwością kręcenia filmów w dobrej jako 
Autor Wiadomość

Post Aparat do 1000zł z możliwością kręcenia filmów w dobrej jako
...ści.

Dowiedziałem się, że przy moich wymaganiach dot. zakupu kamery, czyli stabilizacja obrazu, jakość hd, dobra jakość w półmroku, bardzo dobry dźwięk no i budżet 1000zł, lepiej będzie kupić aparat z możliwością kręcenia ujęć.

Toteż piszę tutaj.

Zależy mi na tym, by dało się w nim zamontować statyw + w/w warunki o ile to w ogóle możliwe. Jeśli nie, to podajcie jakiś kompromis cenowy bym mógł uzyskać w/w efekty.

Pozdrawiam

poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 15:19

Post Re: Aparat do 1000zł z możliwością kręcenia filmów w dobrej jako
Sony WX1, HX5, zerknij sobie na te, nagrywają filmy w HD, jak za tą cenę to myślę, że lepszego nie znajdziesz. Ja osobiście kupiłabym Canona 550d- nagrywa filmy Full HD, ale używany taki po najniższej linii oporu 1700 złotych.

niedziela, 2 września 2012, 21:46

Zakup lustrzanki za tą cenę do kręcenia filmów to nie będzie dobrym pomysłem. Lepiej wziąć kompakta z możliwością kręcenia filmów HD, np 50kl/s, z dobrą stabilizacją obrazu i dobrą światłoczułą matrycą.

niedziela, 16 września 2012, 11:03

Popieram moich poprzedników. Z budżetem, którym dysponujesz, kup dobry kompakt z nagrywaniem HD. Ja z dwóch proponowanych przez zaniczkę aparatów wybrałbym HX5 ze względu na wiekszy zoom optyczny (x 10) niż ma WX 1.W obu jest przetwornik CMOS Exmor R, który osłabia szumy, przez co można zwiększyć czułość bez utraty jakości obrazu.

środa, 17 października 2012, 21:50

Ja przez dwa lata kręciłem filmy Lumixem fz38. Zdjęcia co prawda kiepskie, ale filmy piękne wychodziły. Noiestety spsuł się i kupiłem lustrzankę sony alfa 58. Bałem się głosnego ostrzenia obiektywu kitowego i ogólnie obsługi przy filmach, ale teraz spoko. Zoomu i tak nigdy na filmach nie uzywałem większego niz 2 czy 3 razy, a miałem sporo większy przy superzoomie. W a58 pierscieniem mozna dojść do takiej wprawy że filmy wychodzą nieziemskie. W lumixie o takich mogłem zapomnieć. Płynne zmiany ostrości, głębia i stabilizacja jest nie gorsza niz w lumixie. Druga wazna zaleta, to zdjęcia. Juz nie muszę się główkować jak pstryknąc zdjęcie, jak ustawic tak aby było najmniej szumów. Tutaj bez lampy w pomieszczeniu nawet ich nie ma.

poniedziałek, 21 grudnia 2015, 13:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]