Teraz jest środa, 26 września 2018, 13:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Aparat z wymienna optyka za 2000-4000 
Autor Wiadomość

Post Aparat z wymienna optyka za 2000-4000
Witajcie, mam od pewnego czasu Olympusa E510 + 2 obiektywy kit-owe, ale szczerze mowiac nie mam juz do niego sily. Na zewnatrz zdjecia wychodza super, natomiast we wnetrzach musze sie niezle nameczyc balansem bieli zeby kolory byly ok. No i w dodatku AF pracuje dosc wolno, co przy obiektach moich fotografii (2 male dzieciaczki) jest istotnym problemem.

Szczerze mowiac od dluzszego czasu nie sledze rynku fotograficznego i nie wiem co wybrac. Prosze pomozcie dobrac cyfrowa lustrzanke z jasnymi szklami lub bezlusterkowca z wymiennymi obiektywami tak aby zarowno dalo sie pobawic fotografia jak i uchwycic ulotne chwile szybkim AF i w miare dokladnym automatycznym lub predefiniowanym WB. Mozliwosc krecenia filmow HD bedzie mile widziana, ale nie konieczna.

Pozdrawiam
Pawel

czwartek, 10 stycznia 2013, 00:05
Post Re: Aparat z wymienna optyka za 2000-4000
jesli bezlusterkowiec bierz sony w tej cenie np nex5 jesli jeszcze dostaniesz najlepiej z obiektywem 18-55 i 16 mm 2.8. jesli juz nigdzie nie bedzie to nastepca sony nex 5n. a jak nie to zostanie juz tylko nex 5r. jak nie bezlusterkowiec to lustrzanka sony a57, ma wszystko czego potrzebujesz. i nie dzis sie prosze ze polecam sony ale w tych ramach cenowy bije na glowe kazdego producenta.

sobota, 26 stycznia 2013, 17:35

Jak juz nex-y to 6 bo ma stopke do lampy i wizjer. Może Pentax K-01, który ma rozmiar bagnetu jak w lustrzankach, obiektywy pasuja do lustrzanek i do bezlusterkowca. Jeden minus trochę mniejszy wybór i wyzsze ceny obiektywów.

sobota, 26 stycznia 2013, 20:44

Witajcie :D Jakiś czas temu miałem podobny problem i wybór między d90 a D7000 i wybrałem D90. Jestem zadowolony dla amatora takiego jak ja wystarczy i ma opcję auto co jest bardzo ważna :)

środa, 27 lutego 2013, 13:43

tryb auto ma zdaje się każdy aparat cyfrowy... niemniej, jak chcesz się czegoś nauczyć, to lepiej korzystać z trybów półautomatycznych.

czwartek, 7 marca 2013, 21:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]