Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 06:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Canon do filmowania 
Autor Wiadomość

Post Canon do filmowania
Otóż od dłuższego czasu borykam się z myślą nad kupnem używanego sprzętu do filmowania i okazjalnego fotografowania, jestem osobą początkująca nie mająca żadnego doświadczenia, trochę poprzeglądałem różnych opinii na temat lustrzanek do filmowania i w moim przedziale cenowym mieści się tylko model 550D. Nie znam się na rynku lustrzanek, ale jeżeli macie pomysł co do innego aparatu to prosiłbym o napisanie propozycji, i drugie pytanie to na co uważać podczas zakupu używanego sprzętu na co zwrócić uwagę. :) ??
Pozdrawiam Marcin

czwartek, 13 marca 2014, 23:04

Post Re: Canon do filmowania
Wybór aparatu spoko. Co do kupna używki - przetestuj na tyle ile możesz sprzęt, zobacz stan maszynerii, elementów, które będą poddane częstemu użyciu lub mogły ulec uszkodzeniu, no i patrz czy sprzedawcy patrzy dobrze z oczu ;)

piątek, 14 marca 2014, 01:53

Post Re: Canon do filmowania
Małe wzmianki trochę wprowadzę z racji tego, że dużo czytałem na różnych forach i teraz wybór waha się między 550D a 600D (z przeagą na 600D). Według mnie i moich potrzeb obrotowy ekran w 600D jest czymś potrzebnym w moim filmowaniu pozytywem jest to że oba na oba modele jest system Magic Lantern tylko pytanie czy odwołując się do porównania ze strony http://versus.com/pl/canon-eos-550d-vs-canon-eos-600d jest zauważalna różnica w jakości rejestrowanych filmów czy to tylko takie niuanse dostrzegane przez profesjonalistów?? Mam ofertę 1300,- za oba modele oczywiście używane w obu przypadkach nie mam możliwości sprawdzenia aparatu na własne oczy muszę zaufać sprzedawcy i dobrze wypytać o szczegóły.

sobota, 15 marca 2014, 16:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]