Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 12:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jaki kompakt dla amatora do 2000 zł 
Autor Wiadomość

Post Jaki kompakt dla amatora do 2000 zł
Witam,
Jak łatwo wywnioskować z treści tematu jestem osobą która pstryka zdjęcia amatorsko. Zdjęcia wykonuję tylko i wyłącznie w trybie automatycznym ewentualnie korzystając z ustawień tematycznych. Od kilku lat jestem użytkownikiem Canona PowerShot S5 IS z którego ogólnie jestem/byłem bardzo zadowolony ale aktualnie oczekuję już czegoś więcej od jakości zdjęć oraz filmów (niestety 640x480, 30 kl./sek. to już zdecydowanie niewystarczająca jakość). Pobudką do zainwestowania w nowy sprzęt jest fakt, że w niedługim czasie będę tatą ;)

Budżet: do 2 000 PLN

Przeznaczenie aparatu: zdjęcia wakacyjne (nie musi być jakiś duży jeżeli miałoby to odbyć się kosztem jasności obiektywu/szumów), imprezy rodzinne, aktywne wypady plenerowe (dobra stabilizacja), filmy w jakości Full HD.

Wydaje mi się, że najciekawsze kompakty w tym przedziale cenowym to:

Sony DSC-RX100
Canon PowerShot G1 X
Fuji X10

Oczywiście to co mi się wydaje jest oparte jedynie na przekopaniu różnych internetowych źródeł.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Oczywiście jeżeli uważacie, że jakiś inny model jest godny uwagi to napiszcie o nim (mile widziane uzasadnienie).

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

niedziela, 4 stycznia 2015, 00:00

Post Re: Jaki kompakt dla amatora do 2000 zł
Witaj, ja jestem szczęśliwym posiadaczem modelu nowszego co posiadałeś, jestem z niego naprawdę zadowolony można śledzić odległe obiekty przy naprawdę sporym zbliżeniu. Jakość też jest świetna tak samo w nocy jak i w dzień ale sam sprawdź i sie zapoznaj. <a href="http://www.ceneo.pl/33313431#pid=7479" rel="nofollow" target="_blank">Aparat</a>

wtorek, 6 stycznia 2015, 21:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]