Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 00:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jaki wybrac sposród trzech do 1500pln canon, sony, nikon. 

Który wybrać?
1.Nikon D3200 0%  0%  [ 0 ]
2.Canon 1200D 0%  0%  [ 0 ]
3.Sony SLT-A58K 0%  0%  [ 0 ]
4.Sony A3000 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 0

Jaki wybrac sposród trzech do 1500pln canon, sony, nikon. 
Autor Wiadomość

Post Jaki wybrac sposród trzech do 1500pln canon, sony, nikon.
Witam wszystkich. jestem tu nowym uzytkownikiem, ale na pewno będę tu czesto wpadał. Otuż mam zamiar kupić nowy aparat do kwoty max 1500pln. Wiele czytałem na temat dobrych kompaktów i tanich lustrzanek. Wiem juz ze dobry kompakt za około 1500pln nie dorówna lustrzance w tej samej kwocie nawet z kitowych obiektywem, więc z racji tego , ze też zdjęcia na moim starym lumixie fz38 robiłem w trybach manualnych i troche lubię bawić się tymi ustawieniami, wybrałem lustrzankę. Zdjęcia tym kompaktem udawało mi się robic dobre, co moze swiadczyc nawet wyróżnienie w konkursach fotograficznych w moim zakładzie pracy. No ale teraz do rzeczy. W kompakcie zawsze irytujący był szum zdjęć robionych w pomieszczeniach, duza głębia i brak ustawien ręcznych. Silniczki nie najlepiej się nadawały do ustawień manualnych. Dodam ze nieaz chciałbym nagrać jakiś filmik, krótkie migawki z wakacji, czy występ córki w szkole. Łacznie godzinę klipów rocznie, dlategoz więc nie chce dodatkowej kamery.
Wazne tez aby automatyka nie wpływała na nagrywany dźwięk jak np. na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=J8LnE-vU67A
Chciałbym wybrać pomiędzy ponizszymi modelami.
1.Nikon D3200
2.Canon 1200D
3.Sony SLT-A58K
4.Sony A3000 (chociaz wiem ze to nie lustro)

Bardzo proszę o radę w wyborze.
Zaznaczam że kwota 1500pln jest dla mnie ogromnym wydatkiem dlatego chcę kupic jak najlepiej. Dodatkowy obiektyw KIT, będzie dość długo u mnie. Lepszy planuje dopiero za rok.

piątek, 4 grudnia 2015, 11:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]