Teraz jest wtorek, 18 września 2018, 23:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 aparat do konkretnego zastosowania 
Autor Wiadomość

Post aparat do konkretnego zastosowania
Witam,

Potrzebuję pomocy w wybraniu aparatu do fotografowania samochodów używanych w salonie samochodowym. Zdjęcia jeśli będą przechodziły obróbkę to bardzo niewielką, ponieważ będą umieszczane w ogłoszeniach i na mojej stronie www więc musi to być rzetelne. Salon posiada oświetlenie punktowe małe halogeny co ok metr ale można też je zgasić i zastosować oświetlenie bardzie studyjne. Zależy mi na dobrej ostrości zdjęć wewnątrz budynku. Zdjęcia obiektów statycznych raczej ze statywu. Podaję link jak wygląda salon: http://www.mazurek.com.pl/ Budżet jest dyskusyjny fajnie by było kupić coś do 3000 zł ale można coś dorzucić jeśli różnica w jakości będzie duża. Nie wykluczam kupna czegoś używanego. Dodatkowym atutem będzie możliwość kręcenia filmów pod facebooka i YouTube, ale to już drugorzędna kwestia. Uczę się jak na razie robienia zdjęć w trybie manualnym, ale to moje początki więc chętnie widziałbym dobry tryb auto. Nie zależy mi na małych gabarytach aparatu, chętnie też widziałbym wymienną optykę.

Będę wdzięczny za rzeczową pomoc.

wtorek, 21 listopada 2017, 01:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]