Teraz jest środa, 26 września 2018, 09:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 od 1000-1500zł... 
Autor Wiadomość
Post od 1000-1500zł...
Jestem na etapie kupna nowego aparatu cyfrowego, gdyż stary, przeszło dwu roczny HP 720 odmówił posłuszeństwa. A raczej chyba już go całkowicie szlag trafił, bo nawet elektronika już nie wstaje. Na aparat nie narzekałem, po dokupieniu 128 dodatkowej pamięci, zwiększył się komfort pracy oraz możliwość robienia w dobrej jakości sporo niezłych zdjęć. No może kolorki miał troszke słabe.... Ale nie o tym miałem pitolić! Czas na coś nowego. Prosił bym o porody i opinie. Przewidywalny przedział cenowy od 1000-1500zł (może z małym nagięciem np. CANON POWERSHOT A80). Przeglądając aparaciki natknąłem się na http://www.balta.pl/foto/opis.php3?ID=6413 . Miał ktoś już do czynienia z tym modelem lub z "Minolta" ? A może ktoś ma lepsze propozycje?

poniedziałek, 26 kwietnia 2004, 20:41

1. Olympus C-4000 - tylko niestety trudno dostępny, ale jeśli znajdziesz, to trudno kupić coś lepszego w wymienionej przez Ciebie kwocie
2. Minolta S414 - dobry zoom, dość dobra matryca, ograniczony, ale jednak manual, jakość zdjęć na przyzwoitym poziomie (choć parametry wskazują na więcej)
3. Canon A75 - 3MP, 3x zoom, ale jakość bardzo adekwatna do ceny.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 20:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]