Teraz jest poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 20:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Cyfrak do 2000zł, wybór z 3 !!!! HELP !! 
Autor Wiadomość
Post Maciekz82
Kodak dx 6490 już prawie go nie wziąłem, ale ja czasami robie foty z bliska a przy lampie słyszałem że są za jasne twarze...

A szczerze znajać moje wymagania wziął byś tego kodaka czy Canona Ixus 400??

sobota, 1 maja 2004, 12:00
Kodak dx 6490 już prawie go nie wziąłem, ale ja czasami robie foty z bliska a przy lampie słyszałem że są za jasne twarze...

A szczerze znajać moje wymagania wziął byś tego kodaka czy Canona Ixus 400??

sobota, 1 maja 2004, 12:01
Jeśli masz 2000 to zgadzam sie z TomkiemK, że najlepszym rozwiązaniem będzie OLY 5050. ( za taka kasę) Zdjęcia robi rewelacyjne a przedewszystkim ma dosyć spore możliwości. Bez porównania lepszy od Z1,2. Jedynie zoom 3 mógłby być wiekszy.

sobota, 1 maja 2004, 13:27
Moderator

Jeśli masz 2000 to zgadzam sie z TomkiemK, że najlepszym rozwiązaniem będzie OLY 5050. ( za taka kasę) Zdjęcia robi rewelacyjne a przedewszystkim ma dosyć spore możliwości. Bez porównania lepszy od Z1,2. Jedynie zoom 3 mógłby być wiekszy.

Nie możesz pisać, że jest bez porównania lepszy od Z1/Z2, bo to nie prawda. To nie ta sama klasa i możliwości. Zrób sobie zdjęcie tym Olym z zoomem 10x... Zobaczymy jakiej jakości będzie :( On robi ładne fotki, ale właśnie dlatego, że ma "krótki" obiektyw. Gdyby miał zoom 10x, to jakość zdjęć by się pogorszyła.

sobota, 1 maja 2004, 16:14
Vendeur jak zawsze w obronie Z1.. :D I naszemu maćkowi wystarczył by taki aparat z zewnętrzną lampą błyskową.. Hyhy :) Sam sie czaiłem na z1.. ale ograniczone fundusze...spowodowały iż stałem się szczęśliwym posiadaczem A60 w cenie 680zł :twisted: :lol:

sobota, 1 maja 2004, 18:36
Ja tradycyjnie polecam Kodaka DX6490. Niedlugo wrzuce do galerii zdjecia a na razie polecam http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/CDISPLAY.HTM Ta zbyt duzo kompresja jest jakims mitem chyba :D Ja nie zauwazylem strat jakosci tym spowodowanych...

sobota, 1 maja 2004, 19:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2