Teraz jest środa, 26 września 2018, 13:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Cyfrówka dla studenta:) 
Autor Wiadomość
Post Cyfrówka dla studenta:)
Szukam aparatu do robienia zdjęć przy grilu, na imprezach, z dziewczyną, nic megazaawansowanego, wręcz przeciwnie. Chciałbym jednak aby aparat ten mial wyświetlacz LCD do podglądu zrobionych zdjęć oraz możliwość wymiany kart pamięci - chcialbym robić odbitki w najblizszym punkcie fotograficznym i (choć jest to mało ważne) sprawdzał się jako kamerka internetowa. Teraz najważniejsze, chciałbym aby cena tego aparatu nie przekroczyla 400zł. Na Allegro znalazłem kilka modeli które by odpowiadaly mojemu portfelowi.

Fuji DIGITAL Q1 363
Kodak CX6200 350
HP 318 350
HP Photosmart 320 260
KODAK CX6200 320
MUSTEK GSM@RT D35 350
OLYMPUS C-120 300
Medion MD 7467 300
MEDION MD 6047 230
TRUST 715 LCD POWERC@M 320
TRUST 820 320
MUSTEK D35 350
MERCURY CLASSIC CAM 3.1MP 340

Wiem, że wielu z was tylko się uśmiechnie z politowaniem na to ale proszę o pomoc. Jeżeli żaden z powyższysz to proszę o inne propozycje.

niedziela, 29 sierpnia 2004, 00:21

kodak cx6200 robi calkiem przyjemne zdjecia jak na aparat za taka cene. Wszelkiego rodzaju mediony, mediatechy, trusty itp. odrazu sobie odposc, jako ze to nie sa aparaty a tylko marne zabawki - za akcentem na marne.

Co do lcd, to chyba kazdy aparat cyfrowy w dzisiejszych czasach ma wyswietlac - podkreslam KAZDY APARAT, jako ze z mustekami itp. to wszystko jest mozliwe.

Z wyzej wymienionych ja bym bral kodaka cx6200, chociaz ten oly tez moze byc ciekawy, przy czym kodaka masz nowego a co do tego olka to ciezko powiedziec tak naprawde w jakim one bedzie stanie - patrze na allegro i widzialem tylko jednego i to uzywanego.

Edit: Tutaj masz przykladowe fotki robione przez amatorow z tego kodaka http://www.pbase.com/cameras/kodak/cx6200

niedziela, 29 sierpnia 2004, 00:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]