Teraz jest sobota, 15 sierpnia 2020, 19:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 c-765, Z1, Z10 czy W12 ? 
Autor Wiadomość
No właśnie. Andi wymienił nawet Z10, z mniejszym zoomem i bez stopki zewnętrznej lampy a co z Z2 i Z3? Zwłaszcza Z3 powinna mu podchodzić (zoom 12x) a w granicach 2tys spokojnie się mieści...
P.S.
Witam wszystkich po raz pierwszy :D Będę tu na pewno zaglądał!

poniedziałek, 18 października 2004, 20:55

Chętniej bym wydał 5tys gdybym je miał. Zoom 20X i 10MP,LCD 6" i zestaw lamp i jeszcze BMW do transportu :-))
Życie nauczyło mnie cieszyć się z tego co mam. Wiem że są droższe i lepsze aparaty, ale na dziś to mi musi wystarczyć - podobno Z1 jest przyzwoity. Jesli chodzi oZ2 i Z3 to opinie są różne. 2000zł to już trochę dużo, bo jeszcze karta, zasilanie, zasilacz , jakaś lampa, torba itp. A i fotolab też nie jest darmowy. Pewnie w tym tygodniu już popstrykam.
pozdr.Andi

poniedziałek, 18 października 2004, 21:43

Na początek parę fotek http://www.album.com.pl/autorzy.php?a=1798
Z1 jest chyba ok, ale coś ostrość nie za bardzo. Pewnie gdzieś jeszcze popełniam błędy. Jutro dobry wieczór na nocne zdjęcia.
pozdr.Andi

niedziela, 31 października 2004, 21:50

Andi, poznaje fotki - 1000lecie i park WPKiW. Jesteś zadowolony z Z1, ciekawy jestem jak ci sie sprawuje bo sam mam zamiar w tym tygodniu ja kupić. Jak masz jeszcze jakies fotki to wywieszaj w galeri.
Pozdr.

niedziela, 31 października 2004, 23:26

Z1 to dobry wybór. Ja kupiłam nie tak dawno jej wykastrowaną siostrę Z10 i mimo to jestem BARDZO zadowolona!!

poniedziałek, 1 listopada 2004, 00:04

Witam. Z aparatu jestem zadowolony i myślę że jak na moje potrzeby jest w sam raz. Dokupiłem 256mb (w zestawie była 16 i 128mb) pokrowiec, zasilacz do minolt, komplet bateri AA2300mAh, statywy mam stare ale ok, pare lamp też uzywane z poprzednimi aparatami i parę reflektorków. Więc jeszcze żeby tak trochę więcej wolnego czasu:-)
Napstrykałem z 500 fotek ale do pokazania nadaje się ledwie z 50. To luksus mieć możliwość pstrykania kilkunastu ujęć obiektu na różnych ustawieniach bez strachu czy wystarczy filmu i ile to będzie kosztować. W domu przeglądam, zgrywam na dysk. Jeszcze jedna rzecz - filmiki robi dość przyzwoite (wiem że to nie jest kamera ale czasem może się przydać). Jak znajdę więcej czasu to poślę jeszcze trochę fotek.
pozdr.Andi

poniedziałek, 1 listopada 2004, 17:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2