Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 08:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Mam do wydania 2500 zł. Co sądzicie o sony f717? 
Autor Wiadomość

Post Mam do wydania 2500 zł. Co sądzicie o sony f717?
Zamierzam kupić cyfrówke. Mam do wydania 2500żł. Jestem początkujący w te klocki więc chętnie wysłucham porad. Napiszcie mi co byście polecili. Mi osobiście podchodzi sony f717. Co o nim sądzicie? Jakie sa jego plusy i minusy. Czy bezpieczny jest zakup przez net. Czy w czasie transportu przesyłki aparat może ulec uszkodzeniu. I jak sprawdzić czy działa poprawnie?

niedziela, 14 listopada 2004, 19:00
ja nie jestem na tyle zaawansowany, zeby czuc sie na silach odpowiadac Ci dokladnie na to pytanie. wez tylko na pewno pod uwage, ze nie oplaca sie kupowac "golego" aparatu. najlepiej dolicz sobie pamiec - co najmniej 256 i statyw. wtedy zaraz po kupnie bedziesz mogl w pelni cieszyc sie miec z focenia prawdziwa frajde. przynajmniej ja tak zrobilem

a sony f717 to juz ladnie zaawansowany aparat jak na poczatek.

poza tym przeszukaj to forum!!!

http://www.forum.swiatobrazu.pl/foto/search.php

niedziela, 14 listopada 2004, 19:09

Bardzo fajny aparacik z f717. Wszystko ma na miejscu. Co prawda trzeba chwilke poświęcić na sqkanie całości ale warto. Zdjęcia są na poziomie (kwestia ustawienia - automat tez nawet, nawet klika;)). Felerem są karty pamięci, bo coś stiki nie chcą tanieć za bardzo. A gdyby była stabilizacja to kto wie...

poniedziałek, 15 listopada 2004, 01:24

To dobry aparat. Robi bardzo dobre zdjęcia (to największa zaleta), ale ma kilka wad - bardzo drogie karty pamięci (przy matrycy 5MP bardzo daje to po kieszeni), mało wygodna obsługa i stosunkowo krótki zoom. Ale to bardzo dobry aparat. Konkurentem jest na pewno Minolta A1, którą trudniej robi się dobre zdjęcia, ale o niebo lepiej obsługuje, ma też dłuższy zoom i dużo tańsze karty pamięci. Kwestia wyboru.

poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]