Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 00:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 dylemat - pomozcie wybrac dobry aparacik 
Autor Wiadomość

Post dylemat - pomozcie wybrac dobry aparacik
witam!
szukam w miare dobrego aparatu - w cenie do +/- 1000zl bez karty( 1100zl- ostat :D ecznie) - przegladałem forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi - bo pewnie ciezko jej udzielic... :wink:

szukam aparatu:
-podstawowym kryterium jest - wiadomo jakosc zdjec - małe zniekształcenia, ładne kolory , dobre rysowanie :!:
-mogłby miec troszke wiekszy zoom niz 3 razy- im wiekszy tym lepszy - bo wiadomo obiektywu nie da sie wymienic :cry:
-wielkosc matrycy - min 4mp
-oczywiscie bez znaczenia nie pozostaja inne elementy - wielkosc ekranu lcd , masa , rodzaj kart , zasilanie ,jakosc wykonania , obslugaitp - choc bede sie kierował głownie jakoscia zdjec - aha - nie lubie aparatow w stylu 'karta kredytowa - zmiesci sie wszedzie '

do tej pory myslalem nad : olympus c765 ( mam go w pracy i mi odpowiada - poza ruszajacym sie obiektywem .... - tylko podobno ma duza aberacje ...)
-canon a520 , canon a95- za +/- 900 zl moznago miec tylko za z usa - wiec bez gwarancji ......... moze jakis sony bedzie lepszy lub cos innego

ratujcie :!: - chce dokonac zakupu na dniach a metlik totalny - a nie chce sie kierowac impulsem i potem załować

z gory dziekuje za pomoc :D

wtorek, 18 października 2005, 09:44

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68155432 - co myślicie o tym - miałem okazje sie bawić a95 i musze przyznac ze jest ciekawa propozycja..........

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66783870 - mozna odebrac w krakowie .............

canon a610 tez jest interesujacy...........

teraz sie zastanawiam głównie - olympus c765 , canon a95 , canon a610........ ale jesli macie lepsze propozycje .....

RATUJCIE :cry:

wtorek, 18 października 2005, 09:54

jezeli masz gdzies tanio, to bierz canona a610, a takto a95 tez jest bardzo fajny

wtorek, 18 października 2005, 17:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]