Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 09:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Co kupić do 500zł? 
Autor Wiadomość
Post Co kupić do 500zł?
Witam!

Z tego, co czytałem na tym forum duza większość wypowiadających się jest dobrze obeznana w temacie:) Dlatego proszę pomóżcie mi i poradźcie. 500 zł to nie jest dużo, ale ogólnie mam na wydanie 600 tylko chcę się załapać na jakąś kartę w miarę i ładowarkę, dlatego akurat 500. Upatrzyłem sobie już kilka modeli: Panasonic Lumix ls60, Samsung S730 albo S630, Nikon L10, Canon A460 i Olympus FE210. Co byście poradzili z tych modeli? A może jakieś inne propozycje? Każdy z nich ma plusy i minusy, jak to zwykle bywa w tym przedziale cenowym.
Mam do wyboru tyle modeli, ale nie wiem, na który mam się zdecydować... A chcę dobrze wydać te pieniądze, bo nie jest to dla mnie mała suma. Bardzo Was proszę o pomoc...

piątek, 25 maja 2007, 22:27

Moim skromnym zdaniem, aparaty w takim przedziale cenowym nie różnią sie od siebie duzo... wszstkie maja podobne słabe parametry. Ale na twoim miejscu to kupilbym albo http://allegro.pl/item199058817_promocj ... 3200s.html takiego canona (tutaj masz juz karte w kąplecie, albo http://allegro.pl/item199413935_nikon_c ... _vats.html takiego nikona.

środa, 30 maja 2007, 12:51
A co by Szanowny Kolega powiedział na Fuji S5600 albo 5700? Postanowiłem troszkę pozbierać i kupić coś lepszego. Rozpatrywałem również niskie modele Kodaka z ultra zoom ale od razu wybito mi to z głowy;)

środa, 30 maja 2007, 23:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]