Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 17:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 SONY h9 czy CANON s5 
Autor Wiadomość

Post SONY h9 czy CANON s5
WItam! Starszy szukal dla siebie jakiegos aparatu do 2tys, mówilem zeby kupil sobie CANONA s5, no ale w sklepie wcisneli mu SONEGO h9, ze niby 15x zoom, 3 cale monitorka, pilot,zdjecia z podczerwienia, nie wspomnieli o DEDYKOWANYM akumulatorku ktury wytrzymuje 100 zdjec z malym chakiem, a drugi na allegro najtaniej 170zl kosztuje. Ma jeszcze mozliwosc zwrotu tego sprzetu. Powiedzcie czy warto go wymieniac na CANONA s5, czy pozostac przy nim.

sobota, 14 lipca 2007, 01:06

Post Re: SONY h9 czy CANON s5
tomcioo napisał(a):
WItam! Starszy szukal dla siebie jakiegos aparatu do 2tys, mówilem zeby kupil sobie CANONA s5, no ale w sklepie wcisneli mu SONEGO h9, ze niby 15x zoom, 3 cale monitorka, pilot,zdjecia z podczerwienia, nie wspomnieli o DEDYKOWANYM akumulatorku ktury wytrzymuje 100 zdjec z malym chakiem, a drugi na allegro najtaniej 170zl kosztuje. Ma jeszcze mozliwosc zwrotu tego sprzetu. Powiedzcie czy warto go wymieniac na CANONA s5, czy pozostac przy nim.

witam!
jestem posiadaczem (od tygodnia )Canona s5is i muszę powiedzieć że po pierwszych zdjęciach jestem zadowolony skusiła mnie jego cena 1550 zł a po zatym przyzwyczajenie do firmy canon zasilany 4 bateriami r6 ja używam akumulatorków z którymi nie ma kłopotów no i bardziej mi się podoba niż sony. ekran lcd praktycznie we wszystkich kierunkach się obraca. a tak na marginesie idź do sklepu poproś o pokazanie tych aparatów i porównaj na miejscu
Pozdrawiam !

sobota, 14 lipca 2007, 08:34

sobota, 14 lipca 2007, 16:59

Witam miałem taki sam dylemat i po długich porównaniach wybrałem H9 i tego nie żałuje szerszy kąt dłuższy zoom lepsza stabilizacja większy lcd mniejsza waga a w praktyce prawie 100% udanych zdjęć szczerze polecam.

piątek, 27 lipca 2007, 16:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]