Teraz jest czwartek, 20 września 2018, 11:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 aparat do 600 dolarow 
Autor Wiadomość
Post aparat do 600 dolarow
prosze o polecenie jakiegos aparatu do 650 USD. Bede kupował w USA. Nigdy nie mialem cyfrowki ale szukam czegos rozwojowego i nieco bardziej zaawansowanego technologicznie. dzieki

czwartek, 29 stycznia 2004, 22:52
Moderator

Napisz czego oczekujesz od takiego aparatu - np przeczytaj temat "jak wybrać aparat" w dziale "Co lepsze?". W tej cenie w USA można kupić naprawdę dużo... Minolta A1, Canon 300D - i wiele innych.

PS. A mógłbyś sprowadzić jeszcze jedną sztukę ?? :)

czwartek, 29 stycznia 2004, 22:58

mysle ze niedlugo kupisz canona 300 d za te pieniazki bo wlasnie nikon wszedl na rynek i eosy poszly na dol wiecej znajdziesz tutaj w serwisie przy kazdym opisie aparatu jest link do cen w sklepach http://www.steves-digicams.com/
pamietaj tez ze gwarancja tylko bedzie wazna w USA !!! :idea:
pozdr
Adam

piątek, 30 stycznia 2004, 07:26
Przeczytałem poradnik i oto jakie nasuwają się wnioski. Interesuje mnie fotografowanie krajobrazów, duzo bardziej niz zblizeń. Jeżeli chodzi o drukowanie to format A4 także wchodzi w gre. Potrzebuje aparatu ktory bedzie zarówno prosty w obsłudze (poczatkowo zdjecia w trybie automatycznym) jak i będzie dawał większe możliwości wraz z czynionymi przeze mnie postępami. Na razie jestem zupełnym laikiem ale bede sie uczyc. Potrzebuje tylko aparacik. I jeszcze jedno:chciałbym aparat który wystarczy na kilka lat. Interesuje mnie też niezawodnośc bo jak już wspomniałem zamierzam kupować w USA i gwarancja przepada. Znacie moze adresy do jakichs sprawdzonych sklepów internetowych. Na Steve's Digitcams jest ich strasznie duzo a poza tym ogromne rozpiętości cenowe więc zupełnie niewiedziałbym na co się zdecydować. Jak jest z możliwością naprawy takiego aparatu bez gwarancji??

piątek, 30 stycznia 2004, 11:25

Krajobrazy + drukowanie na A4 = 5MP + ogniskowa od 28mm. Co polecam (ale nie obiecuję, że dostaniesz w tej cenie, bo to niestety duże wymagania): Olympus C-5060 i Minolta 7Hi. Chociaż nie ukrywam, że moim zdaniem oba te modele to zbyt zaawansowane modele na sam początek. Nikt jeszcze nie nauczył się pływać zaczynając od głębokiej wody - dużo było natomiast takich, których na zawsze zraziło to do pływania. Dlatego bardziej skłaniałbym się ku bardziej amatorskiemu Olympusowi.

piątek, 30 stycznia 2004, 21:53
Bede w Stanach za pare miesięcy dopiero,więc może potanieją. Znacie adresy jakichś pewnych sklepów internetowych w USA?

niedziela, 1 lutego 2004, 14:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]