Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 14:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 kompakt z dobrym makro 
Autor Wiadomość

Post kompakt z dobrym makro
WITAM użytkowników tego forum, nie jestem fatografem dlatego zwracam się do fachowców, potrzebuję aparatu z dobrym makro (zdjęcia do allegro) miałem NIKONA L101, ogólnie w porządku ale makro średnie więc kupiłem CANONA S5 bo a zwszystkich opini jakie przeczytałem wynikało że ma super makro od 0 cm. nie napisali tylko że super makro jest przy ustawieniach manualnych a jak wspomniałem żaden ze mnie fotograf i nie potrafię ustawic odpowioednio parametrów, pozatym przy słabym świetle widac kaszkę. zawiodłem się i chcę wymienic na inny, taki zeby miał super makro w automacie, nie mam czasu uczyc się teraz fotografii a potrzebuję zrobic dokładne zdjęcia,
dlatego pytanie do Was co byście polecili, miałem kiedys olympusa miał super makro w automacie i zastanawiam się czy aktualnie dostępne modele też tak maja.
nie musi byc duży może byc kompakcik ilośc pikseli tez nie ma większego znaczenia, zoom byłoby fajnie jakby miał z 5x ale to nie warunek no.
będę wddzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam
łukasz

poniedziałek, 2 czerwca 2008, 10:03

Post Re: kompakt z dobrym makro
dosc subiektywne ocenianie co bedzie z dobrym macro
...dla mnie jest nadal Sony DSC H10, ktorym z powodzeniem robie zdjecia na allegro jak i sceny rodzajowe w ogrodzie (pszczolka + kwiatek)

piątek, 1 sierpnia 2008, 11:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]