Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 15:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy aparaty Kodaka........... 
Autor Wiadomość
Post Czy aparaty Kodaka...........
Chce kupis pierwsza cyfrowke i nie wiem jaka... :(
Przegladalem opinie aparatow na stronie http://www.-
I co jest wazne mam nie wiele kasy :( (okolo 700zl)
Mam zamiar kupic aparat Kodaka CX-4200.
Co o nim myslicie???? Czy zdjecia sa wysokiej jakosci??? Czy cos jest lepszego w tej "klasie" aparatow...........

PILNE............

THX

sobota, 7 czerwca 2003, 21:55

Post Mam kodaka cx4200
mAm cx4200 juz 6 miesiecy-zrobilem nim ok 2000 zdiec.jak dla mnie rewelacja-jakosc nie gorsza niz zwyklym aparatem-do tej pory uzywalem zenity i pstrtykacze tradycyjne:)
Zdiecia w max rozdzielczosci 1600x1200 -robilem z nich kadrowanie na 800x600 i odbitki 10x15 sa znosne-ale wystraczy zwiekszyc rozdzielczosc przed kadrowaniem-i juz nie ma problema
wady-mala pamiec wewnetrzna-od razu radze kupic 64 lub 128 mb karte, slabe makro-odleglosc 20-40 cm wolalbym blizsze-
zalety dobre naswietlenie, duza szybkosc dzialania,stosunkowo dlugi czas dzialania na bateriach-w kpl byly baterie kodaka-wystarczyly na ok 80 zdiec z lampa, bardzo ladnezdiecia nawet z poruszajacego sie pojazdu-robilem zdiecia jadac zsamochodem 140km/h a zdiecia sa bardzo wyrazne i ostre:)
podsumowujac gdybym mial kupowac ponownie nie zawachalbym sie kupic kodaka-aczkolwiek mozna sie zastanowic nad wersja z zoomem albo wieksza matryca- w sklepach carrefour-hipermarket- 4200 kosztuje ok 640zl, 4230 -750zl, 4300 -ok 850zl-roznice jak widac niewielkie

wtorek, 15 lipca 2003, 09:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]